Sayfa 861/1002 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Kovid-19'un henüz tanımlanamayan çeşitli mutasyonları nedeniyle pazartesi sabah 4'ten itibaren ülkeye tüm giriş çıkışların kapatılacağını açıkladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. bu virüsün
    özelliklen gen ayırdığını düşünüyom
    netekim ingiltere adasında yuzyıllar boyu aynı insanlar biribiriciklerini döllemiş, kılasik dayama döşeme yoluylan
    ve ordaki insancıklarda gen havuzu zayıf kalmış
    etraf deniz ya dışardan farklı genler gelmiyo yuzyıllarca

yoksa niye orda (ingiltere adası yani) mutasyon daha çok can alıyo da biz de ya da başka yer de almıyo

zate tiplerin surata baksan hepsi biribiriciklerinin cik cik cik
    tıpa tıp aynısının tıpkısı
    yuvarlak kırmızı surat , burun orta da , takma gibi - bakınız winston churchill
    burun zate hep ortadadır

gen havuzu çeşitlenmiş yuğoslaviya balkanlar gibi bölgeler ise sapa sağlam
    öyle sanıyom
    uzmanlık alanım değil

tüm hayvanat camiasında asil tek kan makbul safkan yani, ama insan hariç, onda ne ka karışık genler o ka sağlam vücut
    ne ka ekmek o ka köfte
    Son düzenleme : Moruk; 15-01-2021 saat: 21:59.

3. ben hayatımda genetik sağlamlıkta 2 insan gördüm tam sağlam olarak
    biri benim merhum ufak emmi, öz emmi
    diğerini avusturya da sokakta bi kız da gördüm yıllar evveli tanışıp konuşmadım tabi kim olduğunu bilmesem de gördüğüm ikinci en sağlıklı insandı
    rahmetli emmimin genleri bana işlemiş biraz , o da beyninin içinde hiç mantık hatası yapmazdı merhum
    normalde sırtta kemiklerde öne doğru hafif bi kanburluk vardır ya doğallıklı
    bunlarda (bu 2 kişi de yani) sırt o kadar dikti ki
    kamburluk sanki ters yöne (geriye) doğru gibiydi. başkada böyle vucut görmedim
    ama tabi bakmazsan vucuda
    genetik sağlamlıkta işe yaramaz
    bakımlı herhangi biri bakımsız tarzandan yeğdir

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Kovid-19'un henüz tanımlanamayan çeşitli mutasyonları nedeniyle pazartesi sabah 4'ten itibaren ülkeye tüm giriş çıkışların kapatılacağını açıkladı
    bilakis
    gen havuzunu çeşitlendirme içün
    tüm hudut kapılarını açman lağzım
    ardına değin

Fenerbahçe : “Finansal borçlarımızın yeniden yapılandırılması çerçevesinde 61.9 milyon dolar tutarındaki kredimiz, 7.43 ortalama kur ile TL'ye çevirilmiş olup, döviz cinsinden finansal borçlarımız 2.9 milyon dolar'a gerilemiştir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kullanıcılara getirilen veri paylaşma zorunluluğu tartışmaları üzerine, mesajlaşma uygulaması Whatsapp'tan yeni bir açıklama geldi. Güncellemenin kabul edilmesi için son tarih olan 8 Şubat'ta kimsenin hesabının silinmeyeceğini açıklandı. Yapılacak değişikliği daha iyi anlatabilmek için 15 Mayıs'a ertelendiği belirtildi. / Son dakika

ABD'de çocuk istismarı suçuyla tutuklandığının öğrenilmesi sonrası gelen tepkiler sonrası üniversite ..

Marmara üniversitesi : Kamuoyu Duyurusu :
    Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü öğretim elemanlarından Doç. Dr. Abdüssamed Köse öğretim üyeliğinden istifa etmiştir.

Tarım ve Orman Bakanlığı: "İstanbul Boğazı'nın tamamı ile Karadeniz'de İstanbul İli Sarıyer İlçesi Kumköy Aslan Burnu'ndan Gürcistan sınırına kadar olan karasularımızda her türlü av aracı ile ticari amaçlı hamsi avcılığının durdurulma süresi 28 Ocak 2021 tarihi 00.00 saatine kadar uzatılmıştır. "

Sayfa 861/1002 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •