Sayfa 861/925 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911 ... SonSon
Arama sonucu : 7400 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Kısa pozisyonumu kapadım.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.

2.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Kısa pozisyonumu kapadım.

Taban bozarsa şaşırmayın.

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kağıt düşüşe geçince,Gazcı tayfa da ortalıktan kayboldu.Görevleri bitti galiba.!!....
    Benzeri durum,Karadeniz de Petrol-Gaz bulunduğu haberlerinin piyasaya bol bol verildiği dönemde, Petkim Kağıdında olmuştu..Şimdi herkes sus pus...
    Toprak altından Petrol-Altın değil ama,Birileri Borsada,( Milletin cebindeki ) Parayı buldu...
    Aynen oyle..5-6 tl den al 90 tl den satmaya basla...boyle bir kazanc yok...dersaneci adamin aciklamasi var cocuk kandiriyor sanki yersen...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    Devre kesti bu devre kesme olayı nedir diye soruyor abi hisse çıkarmı 5 dkk önce alan adam daha neler neler ben harbi şoktayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

5.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    Devre kesti bu devre kesme olayı nedir diye soruyor abi hisse çıkarmı 5 dkk önce alan adam daha neler neler ben harbi şoktayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hocam bu forumda günlerdir yazıyoruz olacakları. Adamlar temelden de teknikten de anlamıyor birde ahkam kesiyorlar zerre umrumda değil ne hale geldikleri.
    Yalnız şu kademelerde 500 kontratlı 3 tane alıcı oldu kademeden çekmedi. Ben ondan kıllanıo 75.90-75.79 arası kapadım parça parça.

6. Ortada vurgun var hemde hersey kitabina uygun...bir kere burut takas olmadi hisse 2 tl den 90 tl ye gelinceye kadar...

7. bu adilerin ben altın buldugunada inanmıyorum.yalanın hesabını soran yok bu ülkede

8. Ben o gün 88 den verdim kalanlarada bolşans dilerim diye yazdım. Ama yine bazı arkadaşlar laf söyledi yok onların adamıymışız yok olumsuz konuşuyomuşuz. Şuan taban olmuş diye yazmıyorum. Kağıt giderken akıl veren çok olur. Haddim değil ama çıkış yerinizi iyi belirlemeniz lazım.

Sayfa 861/925 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •