Sayfa 861/1009 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    https://www.sondakika.com/haber/habe...ince-15900116/

Muharrem Ince’nin adaylıktan çekilmesi olayı basit bir iş değil demiştim.
    İnce, kamu görevlisi imiş ve bunun üzerinden bir plan kurgulanabilir korkarım ki.
    Fidel okan akp ye oy vereceğini açıkladı
    İl başkanları mşlletvekili adayları yetmemiş
    Avukatı bile akp adamın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Fidel okan akp ye oy vereceğini açıkladı
    İl başkanları mşlletvekili adayları yetmemiş
    Avukatı bile akp adamın
    Bir sosyal medya uzmanı, görüntüleri yayan çakma Ali Yeşilda hesabını (sonu da ile biten) deşifre etti, eskiden Ayşe Minyeli, İsmet Özel gibi isimler kullanan meşhur bir Aktrol çıktı.

Zaten bu tespit edilir edilmez, hesap uçtu. Üstelik görüntülerin sahte olduğu aşırı barizdi, ilk google görsel aramasında bu anlaşılabiliyordu.

Fatih Tezcan'la da fotoları var adamın.

Burada tek soru işareti şurada, bir Aktrol(taklit hesap) neden FETÖ yü taklit ederek İnce'ye operasyon çeker. Seçim bitsin konuşuruz. Çok ilginç bir denklem var burada.

Aktrol olduğunu tespit eden uzman;

https://twitter.com/DrTugrulcan/stat...79677246128128

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bir sosyal medya uzmanı, görüntüleri yayan çakma Ali Yeşilda hesabını (sonu da ile biten) deşifre etti, eskiden Ayşe Minyeli, İsmet Özel gibi isimler kullanan meşhur bir Aktrol çıktı.

Zaten bu tespit edilir edilmez, hesap uçtu. Üstelik görüntülerin sahte olduğu aşırı barizdi, ilk google görsel aramasında bu anlaşılabiliyordu.

Fatih Tezcan'la da fotoları var adamın.

Burada tek soru işareti şurada, bir Aktrol(taklit hesap) neden FETÖ yü taklit ederek İnce'ye operasyon çeker. Seçim bitsin konuşuruz. Çok ilginç bir denklem var burada.

Aktrol olduğunu tespit eden uzman;

https://twitter.com/DrTugrulcan/stat...79677246128128
    Tamamını takip ettim konunun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    https://www.sondakika.com/haber/habe...ince-15900116/

Muharrem Ince’nin adaylıktan çekilmesi olayı basit bir iş değil demiştim.
    İnce, kamu görevlisi imiş ve bunun üzerinden bir plan kurgulanabilir korkarım ki.
    Ysknin ince oylari gecerli demesi saçmalık..
    %50+1 oy aldı diyelim çekilen adam cumhurbaşkanı mi seçilecek

Başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ‘ün annesi Zübeyde hanım olmak üzere tüm annelerin anneler günü kutlu olsun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

YSK Başkanı Ahmet Yener(Oy pusulasında Muharrem Ince’nin bulunduğu yerin üzerinin çizildiği iddiası hakkında ) : Herhangi bir adayın isminin üstü çizilmemesi gerekiyor, tüm sandık kurulu başkanlarına sms ile uyarı gönderdik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    YSK Başkanı Ahmet Yener(Oy pusulasında Muharrem Ince’nin bulunduğu yerin üzerinin çizildiği iddiası hakkında ) : Herhangi bir adayın isminin üstü çizilmemesi gerekiyor, tüm sandık kurulu başkanlarına sms ile uyarı gönderdik
    Bunun üstü çizilmiş halde diğer üç adaydan birine evet basılırsa oy geçersiz olacak.
    Çünkü oy pusulasında başka yazı işaret olamaz.
    Bu şekilde kaç oy geçersiz sayılacak .
    Tam şeytani bir plan.

8. Aynen biraz önce mührü bastım

Sayfa 861/1009 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •