Onemli Gunler Banner
Sayfa 862/992 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Şahsideki malını 75 e ver deniz üzerinden xxxxxx şirkete . O şirkette 75 den aldığı mali 50 ye satsın aradaki farkı da zarara atsın

Bu işi size anlaşılan hacı murat öğretmis .

Yarın maliyeye bu konuda ciddi şüphelerim olduğunu yazacağım ve deniz yatırımdan işlem yapanın incelenmesini isteyeceğim.

Üst düzey vergi müfettişi tanıdığı olan var mı ?

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yabancı takasında da>

17 Ekimde alımlar başlıyor. 23 Aralıkta zirveye ulaşıyor. Bu dönemde hissenin fiyat aralığı ortalama 54-74
    Sonraki tarihten itibaren düşüyor buradaki aralık ise 79-47.

Grafik oluşturmaya çalıştım ama

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Şahsideki malını 75 e ver deniz üzerinden xxxxxx şirkete . O şirkette 75 den aldığı mali 50 ye satsın aradaki farkı da zarara atsın

Bu işi size anlaşılan hacı murat öğretmis .

Yarın maliyeye bu konuda ciddi şüphelerim olduğunu yazacağım ve deniz yatırımdan işlem yapanın incelenmesini isteyeceğim.

Üst düzey vergi müfettişi tanıdığı olan var mı ?

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şu ülkeye en büyük zararı

1. FETÖCÜ iş adamları ( yıllardır ballı kaymaklı işleri aldılar şimdi iktidara düşman oldular ) bu kesimde olan haksız kazanç sağlamış tüm herkesin malına Putin gibi el koymamız lazım
    2. Tarikatlar
    3. El ilahcılar
    4. Radikal sol örgütler
    5. Şahsi gelirin %25 inden fazlasını AB ve ABD den danışmanlık ücreti altında alan satılmış medya ve sosyal medya fenomenleri.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tahtada her türlü numara var, şahsen 2 pd/dd oluncaya kadar artık bakmamaya çalışacağım, mütevazi bir hedef, temel fiyatlanır bir gün.

Epeydir bakmıyorum, daha yeni 1.35 oldu, ömrümüz yeterse 2'ye kadar bekleyeceğim, gider mi gitmez mi bilinmez ama çok sabır lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Vaybe 24 TL olan brsan tekrar101 lirayı geçti.Parsan 45 50 arasındayken Brsan da 25 30 arasındaydı. Bir kerede daha parsana yatırım yapmanın yanlış olduğunu anladım. Emeği geçenlerin kulakları çınlasın...

Ben çıktım arkadaşlar. Bıktım bunun VUK'a göre zarar yazmasından.
    Endekside beğenmiyorum bu sıralar. Nakitte bekleyeceğim.
    Bir trend görürsem bir yerden atlarım ama uzun vade artık taşımak istemiyorum.
    Hepimiz için hayırlısı olsun.

7. Sayın vallis adamlara bir dur diyecek yokki vergi vermemek için vuk zararı gösteriyor sonrakağıdı baskılamak ve kar payı dağıtmamak için vuk zararını öne sürüyor.... Yani Hacivat karagöz misali... Adamlarda dümen bitmiyor Allah yardımcımız olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Ben çıktım arkadaşlar. Bıktım bunun VUK'a göre zarar yazmasından.
    Endekside beğenmiyorum bu sıralar. Nakitte bekleyeceğim.
    Bir trend görürsem bir yerden atlarım ama uzun vade artık taşımak istemiyorum.
    Hepimiz için hayırlısı olsun.
    Kazanan sen olacaksın çıkma cesareti gösterdğin için tebrikler

Sayfa 862/992 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •