Sayfa 863/1001 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Başkanım iyice morudun, Lütfü gider gitmezse CHP alır babayı, olacak o.
    morudun diyene bak
    biz ne diyoz ihtiyar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. günaydınlar

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    morudun diyene bak
    biz ne diyoz ihtiyar
    Hatayı demekle babayı demek aynı mı?

Tabi ki sen babayı almak ne demek, onu da hatırlamazsın.

Babanın ne işe yaradığını unutalı, çok uzun yıllar olmuştur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    Şu vaziyette eğerki akçılar tekrar kazanırsa herkes eve bir pompalı alsın en azından,çünkü eski emniyetçi olarak şunu gözlemliyorum,iktidar ve uzantıları ülkeyi böl parçala yok et taktiğini uyguluyor ABD emriylen,zaten çıkarttığı yasalar hep ona göre,başta anayasa tanımazlığı,öncesi zaten belli yasaları emirlerine almaktı onu becerdiler evet oyuylan,bunu aptal yarı balık hafızalıların sayesinde yaptılar,şimdi gördülerki %50 bir halk kitlesi var aklı selim olarak devamlı onların üstüne hücum ediyorlar CHP bahanesiylen,çünkü verilen emir uygulamalarında aksamalar mevcut,zaten zat denen hain devamlı pot kırma bahanesiylen ağzıylan direkt söylüyor bana oy vermeyene hizmet yok diyor,bu ne demek,ülkeyi ikiye bölmek vatan hainliliğine girer,önce söylüyor aklı selim insanların tepkisini sınıyor,tepki oluştumu cin fikirliliğini devreye sokuyor ben demedim chp için demiştim onlar öyle yapıyor diye,acaba hangi chpli yapıyorki acep,bende kök chp'liyim,yani çamur atıp kök oylarını artırma peşinde,chp içindede kaypaklar var,ama anında ayıklanıyorlar,zaten malum bir ucube yönetim peşinde başa geldiğinden beri,kullandığı kişileri hep harcadı,kurguladığı oyunlar çöktükçe kandırıldım aldatıldım ayağını devreye soktu,bunuda öna oy verenleri devamlı kandırdı,bu adamın kandılıldığı falan yok,başta fikri neyse odur yani sabit fikirlidir,böyle adamlar ölene kadar davasından vazgeçmez,diyeceğim tehlikenin boyutu büyük,bilinçi şekilde ülke ekonomisini çökertti hep ben yaptım ayağıylan,çökerttiği için içinden çıkamıyor,esasında korkusuda çok,yani linç edilme korkusu,böylelerini başka ülkelerde linç ediyorlar romanya çavuşeskulular örneği,bunuda tek kişi becerdi halkın içinde gür sesiylen bağırdı yalan söylüyor diye halk uyandı savaş başladı,orduda halkı destekledi kurşuna dizildiler,yani herşey anlık tek bir kıvılcıma bağlı,bunları hep o biliyor,ondan devamlı koruma ordusuna sahip,meclise girdiğinde bile adamları canlı kalkan oluyor ona,biliyorlarki o geberdiğinde sıranın onlara geleceğini,yani çok zor bir süreçteyiz,patlak ayı nisan,devamlı belirttiğim gibi önce bu ayın önemi çok büyük,bu atlatılırsa nisanda bomba patlıyabilir,çünkü denklemin içinden çıkılmazların içindeyiz,bunu ben önceki seçimde bekliyordum oyunu faşist bohçalı bozdu,onun arkasındakilerde önemli,türkeş malum haindi,madanoğlunun idamından zor kurtuldu,aldığı eğitim ABD'de gerilla taktiğidi kominizme karşı,bunu maraş olaylarında gördük alevi katliamında,sanırım bohçalının arkasında maraşçılar mevcut,yoksa 11 oyu nasıl alsın,ecevit zamanında 2 oy almıştı,son söz çok dikkatli olun,temennim iç savaş çıkmadan işlerin yoluna girmesi,zaten zat devamlı kaşıyor,ama ölümü hesaba katmıyor,bütün vücudu çürümüş,ne istersin Ülke insanlarından,eline ne geçecek kötülük yaparak,kötülükte bir noktaya kadardır peşi malum devamlı iyiler kazanır,reha,başkanda devamlı biribirleriylen didişiyorlar,esasında bu yazdıklarım önemli nokta bunu görmeleri lazım.

5. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
    Zamanında sisiye düşmandılar,üstelik böylece mısır halkınada düşman olundu,10 senede çok şeyler kaybedildi,iyi ilişkilerimiz vardı,iş dünyasınında öyle,tahminim zarar en aşağı 100 milyar dolardan fazla,şimdimi aklınıza gelindi barışmak,eğer iyi ilişkiler içine olsaydık belkide israil gazzeye saldırmazdı,en azından mısırlan ittifak kurulurdu buna israil cüret etmezdi,bok anladıkları yok dış politikadan,uyaranda yok onların hepsi mal,şimdi gerçekler göründü yani takke düştü kel göründü ama işten geçildi,bu şımarıklılılğın bedeli ülkemize çok kötü yansıdı,mursi savunuldu yobaz müslüman kardeşler savunuldu,mürsi denen köpekte kadınlara patlıcan almayı yasaklayan güruhtu,bide hala rabia işareti yapıyorlar,bide kur korumalı yani kkm var,80 milyar dolar borç,en kötüsü malları faiz düşürülürken ona hep destek verdiler,dünya faiz artırıyor biz orada nas var diye faizleri 8.5 yapıyoruz,utanmadanda ben ekonomistim onların kafası basmaz diyerek kendisini dünyaya madara ediyor,şimdi faiz 45 çıt yok,ne zatta nede süzme torbası yalakalarında,böyle hatalarlan ükenin batımına ön ayak oldular,belkide bilinçi yaptılar bilemiyoruz içlerinden ne geçiyor,çünkü adamların abd emri ile görevdeler,onlar emrediyor bunlarda emiri yerine getiriyor,foyalar meydana çıkmasın diye devamlı muhalefet suçlu,onlar suçlanıyor,bunada tabanları inanıyor,bunların ülkeden yok edilmesi lazım,yok olursa anca özümüze döneriz.

7. 17.12.2"Siyanürle altın arama" son buluyor"

Doğaya ve canlılara verdiği zararlar nedeniyle kamuoyunda büyük tepki gören siyanürle altın arama uygulamasının, tarihe karışacağı bildirildi.

17.12.2014

https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/siy...-buluyor/92024

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

Bu yaşanan facia bile son yıllarda yaşananların bir özeti gibi olmuş.!
    17.12.2014 - Güncelleme : 17.12.2014

17.12.2014 - Güncelleme : 17.12.201414 - Güncelleme : 17.12.2014
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Dünki olayla fıratı bitirdiler gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 863/1001 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •