Sayfa 863/990 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Viop XLVII

Borsadaki manyak altına dadandı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Hatırlarsınız bu adamlar geçen sene de aynı numarayı yapmıştı. Daha adamlar alamadan mal uçmuştu sonra yabancı satış ordinosu gelmişti Jp Morgan'dan. Aralık 2021.
    doğru uçmuştu.

ama hocam malum piyasa çok kaotik. tek değişkenle maalesef açıklanamıyor. adamlar o sıralar ceza da yemişti 1 milyar tl.

ben 65'ten girdim 1 ay içinde sağlam %10 zarar etmiştim.

o sıralar ordino satışlarını karşılarken epey zorlandı. ama işte artısı eksisi değerlendirip riski almak gerekiyor.

bu piyasada 150 bile az. tabii bence.
    audentes Fortuna iuvat

3.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    doğru uçmuştu.

ama hocam malum piyasa çok kaotik. tek değişkenle maalesef açıklanamıyor. adamlar o sıralar ceza da yemişti 1 milyar tl.

ben 65'ten girdim 1 ay içinde sağlam %10 zarar etmiştim.

o sıralar ordino satışlarını karşılarken epey zorlandı. ama işte artısı eksisi değerlendirip riski almak gerekiyor.

bu piyasada 150 bile az. tabii bence.
    Geri alım açıklandığında Bim'deydim müthiş para yapmıştım. Şu an Migros'tayım haysiyetiyle oynadılar artık kağıdın. Bugün bile Bofa 500k sattı anasını satim işe bak. Bim'de geri alım yapacak para var en azından Migros'un kasası yetmez geri alıma.

4. Teknosa'daki oyuncuya da game over yapmışlar hepsini tabandan satmış bugün.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Geri alım açıklandığında Bim'deydim müthiş para yapmıştım. Şu an Migros'tayım haysiyetiyle oynadılar artık kağıdın. Bugün bile Bofa 500k sattı anasını satim işe bak. Bim'de geri alım yapacak para var en azından Migros'un kasası yetmez geri alıma.
    bim varken migrosu almazdım.

--bim kendi işini yapıyor.

--migros holdingin getir-götür işini yapıyor.

migrosun kasasının yetmediğini biliyorsunuz. ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

hayırlısı diyelim. sonuçta perakende operasyonlarında çok başarılı şirketler.
    audentes Fortuna iuvat

6. Güniçi hisse vadeli dip tepe

Yüksek oynaklıklar oldu

En çok düşen GUBRF kafayı kaldıramamış.

Gün içi en az oynayan (GUBRF hariç) %6,52

Son düzenleme : ariston; 02-02-2023 saat: 19:08.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Hisse vadeli hacim ve açık pozisyon

Bazıları çıkmamış tekrar koydum

8. ABD ADR durum

Sayfa 863/990 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •