Sayfa 863/891 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Boyle bir gunde Senimi kiricam oksijen, dediğin gibi olsun
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Ihlas finans mi aciliyor?

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Bilonço ne zaman babacım ben geldim kurtar beni cimri mücom ben geldim yaydan tanırsın beni bademim benim..
    Tanırız elbet hoş geldin belliki paranın kokusunu aldın muhteberu, nekadar kalacaksın busefer
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Nerede o eski ortaklar kağıt kıpırdayınca buralar şenlenir herkez birbirine laf atar ben demistim, sen demiştin falan filan.

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Tanırız elbet hoş geldin belliki paranın kokusunu aldın muhteberu, nekadar kalacaksın busefer
    Kesin öyle koku almıştır, Siren'm

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Bilonço ne zaman babacım ben geldim kurtar beni cimri mücom ben geldim yaydan tanırsın beni bademim benim..
    Bugün gelmesi lazım... Bilanço kokusunu alanlar üşüşmüş buraya. Maşallah, maşallah. İhyay iheva uçtu gitti, bunu bari elde tutabilsek. Bu dana da uçamaz ki...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Çağrıbey kardeşim,son durumun kısaca özeti nedir, yıllarca çok sıkıntı çektik mağdur edildik varmı bir umut geleceğe dair..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 13-11-2023 saat: 11:58.

Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Çağrıbey kardeşim,son durumun kısaca özeti nedir, yıllarca çok sıkıntı çektik mağdur edildik varmı bir umut geleceğe dair..
    Haklısın kardeşim. Çok ezildik, mağdur edildik ama şu anda bundan uygunu da yok diye düşünüyorum. 1,40 ın üzerine atar da kalıcı yerleşirse biraz yol alabilir. Tavandan epey işlem gördü ama tavana kilitlemedi. Kısa vadecileri dökme, biraz daha mal toplama girişimi de olabilir. Tavan kapatacağını düşünüyorum. Biliyorsun bizleri hep yanılttı...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 863/891 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •