Onemli Gunler Banner
Sayfa 863/992 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Kesinlikle katılıyorum.Tebrikler Sn.Vallis.Bu gruba kesinlikle yatırım,batırımmmış arkadaş. Bitmez bu VUK zararları.Seneyede vermeyecek temettü.Eee hangi fon gelir yatırıma böylee şirkete,şirketlere.Tahtacısıda baştaki gruba göre de gayet yakışır hareketler yapmakta işte.İhl..s grubu kadar betermiş bu grup her yukarı harekette satış fırsatı olarak kalmakta maalesef Daha önce ağlayan arkadaşlar haklıymışlar,maliyete gelsin kaçarım durumunaa geldik artık

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Buna verdiğim emeği borusana verseydim şimdiye köşeydim.
    Çok vakit kaybettirdi bir sürü trendi kaçırttı bana. Zararda değilim ama çok daha iyisi olabilirdi.
    İyi bir trendini görürsem 80 den de alırım sorun değil. Ama artık bununla al sat uğraşmayacağım.
    Ama buralardayım her zaman. Kalın sağlıcakla

3. Ne söylesek anlamsız. Şimdiye kadar satanı pişman etmedi. Bundan sonra ne olur ümitvar da değilim. Dediğin gibi hayırlısı olsun.

Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Ben çıktım arkadaşlar. Bıktım bunun VUK'a göre zarar yazmasından.
    Endekside beğenmiyorum bu sıralar. Nakitte bekleyeceğim.
    Bir trend görürsem bir yerden atlarım ama uzun vade artık taşımak istemiyorum.
    Hepimiz için hayırlısı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum.Tebrikler Sn.Vallis.Bu gruba kesinlikle yatırım,batırımmmış arkadaş. Bitmez bu VUK zararları.Seneyede vermeyecek temettü.Eee hangi fon gelir yatırıma böylee şirkete,şirketlere.Tahtacısıda baştaki gruba göre de gayet yakışır hareketler yapmakta işte.İhl..s grubu kadar betermiş bu grup her yukarı harekette satış fırsatı olarak kalmakta maalesef Daha önce ağlayan arkadaşlar haklıymışlar,maliyete gelsin kaçarım durumunaa geldik artık

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Geleceğin egeen’i öyle deme 😂😂

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Geleceğin egeen’i öyle deme ����

Arsası varmışta değerliymişte. Adamın aklının ucundan bile satmak geçmiyordur belki.
    Biz burda gelin güvey oluyoruz. Mantık aramak anlamsız zaten. Biri toplar hisse zarar açıklasa bile fezaya gidebilir.
    Çok gördük bunları.

6.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku

Arsası varmışta değerliymişte. Adamın aklının ucundan bile satmak geçmiyordur belki.
    Biz burda gelin güvey oluyoruz. Mantık aramak anlamsız zaten. Biri toplar hisse zarar açıklasa bile fezaya gidebilir.
    Çok gördük bunları.
    Katılıyorum hissede olanların veya olacakların temel veya teknik sebepleri olmayacak…neyse biz devam belki bir gün kurtuluruz esaretten 😂
    Fazlada b..k atmayalım acayip sahiplenen arkadaşlar var tartışma ortamı olmasın..
    Müthiş hisse bedelsiz ,temettü ,asil çelik iştiraki , omtaş yatırımı , pendik arazisi say say bitmez..

7. Aynen,ancak bu bilanço katakülli vuk zararı felan filan düzelmeden alıcı da gelmez gelmiyorda,kalıcı hareketlerde zor o yüzden son 5 ay yaşaddım bende Allah sabır versin arsa tırı vırısı dışında aslında bilanço ve temettü olmayınca hikayeside yok bakarsan

8. Geleceğin egeeni mi? %20 fazla kar atsa egeen ile aynı karı atacaktı. Ki ciroda geçti bile kendisini. Bence geleceğin şeyisi olabilir hmmm düşünmem lazım biraz

Sayfa 863/992 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •