Sayfa 87/774 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 689 - 696 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bir seviyede tabiki duracak ama ne kadar zaman yada hangi fiyattan olacağını sadece tahmin ederiz bilmek zor

VFD 1100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by aliali Yazıyı Oku
    İnan bende aynı psikolojideyim .borsadan bıktım artık . vucut sağlığıma bişey olmadan bırakacağım günü bekliyorum.

SM-C7010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O. Çocukları düşürmeye geldi mi patır patır % 8-10-20 düşürürler çıkarken nazlana nazlana % 2-3 gider. 2 günde 50 kademe düşürdü yarın 10 kademe çıkacaksada kök söktürürler. 2 günde kaybettirdiklerini 2 ayda belki verirler. Alayı vatan haini yahudi tohumu bunların. Ytd

3. Yaa arkadaşlar kağıt arz oldu 3 günde yüzde elli den fazla arttı. Ayrıca fk yüksek ve defter değerinin 3.3 katı şuan. Lütfen küçük yatırımcı kardeşlerim biraz araştıralım bilinçli yatırım yapalım. Borsada kazanmak kolay değil ama kaybetmek çok kolay.

Herkes kararını kendi verir, kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by Wolcano Yazıyı Oku
    Bakınız efendiler buraya yazıyorum gün gelecek halka arz fiyatı değil daha da aşağılarını görecek o zaman bu yazıyı alıntı yapıp tekrar paylaşacağım.
    Çok beklersin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Güzel bi tahta derinliği var bu önemli iyi bir şey fakat hacmi başından beri abartılı gelişen işletme pyasasında bu kadar hacim bilemiyorum haftalık kapanışı görmek lazım tahtacısıda elini belli etmeye başladı kapanışlardan anlaşılıyor gün içi yukarı yapıyor gibi görünsede eksi kapatacaksa gördüğü en düşüklere doğru çekiyor demekki yukarı yada aşağı kapanışlar gün içi görebilceği maksimum seviyeleri

6. F/K su 3 katı pahalı diyen arkadaş Sasa ve ASELSAN’ın fk su ne ve sayamadığımız birçok hissenin fk sı ne bununla mı acıklıyoruz

7. yarın inş 3 üzeri beklıyom

8.  Alıntı Originally Posted by aliali Yazıyı Oku
    İnan bende aynı psikolojideyim .borsadan bıktım artık . vucut sağlığıma bişey olmadan bırakacağım günü bekliyorum.

borsa esrar gibidir.Bir slıltınmı bırakamazsın.En pis bağımlılıktır.Heleki bu tğr kağıtlara daldıysan hastalığa yakakanmışın demektir.17 senelik deneyimime göre yazdım

Sayfa 87/774 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •