Sayfa 87/171 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 689 - 696 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    gemiyi batumdan yurtuyo gine...

Paylaşım için teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    Paylaşım için teşekkürler.
    pastadaki tablo fena değil ama 36 üzerine atmalıydı çoktan yoksa geri sarıp 29lara dokunma riski mevcut...bakalım saat 4 e kadar niyeti ortaya çıkar...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. 33te tezgah var birileri satiyor akabinde biri yuksek lotla 33satisini geri alip 5/6yuz bin lot yaziyor eriyor gine aynisi...sabahtan beri 3/5 kez tekrar etti...acik islem mi lot degisimi mi anlariz ilerde...

eger acik islemse 29/31 arasi boslugu tekrar gostermeye niyet ediyor olabilir...yok mal takasiysa ivme beklenir...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. alinti...ustler boş ama niyet yok...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    alinti...ustler boş ama niyet yok...

İlim hocam deli gibi alım var kaya gibi yerinden kımıldamıyor

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    alinti...ustler boş ama niyet yok...

İlim hocam derinlik atarmısınız

7.  Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku
    İlim hocam derinlik atarmısınız

ustad bu guclu bir alim yoktu...al ver vesaire top cevirme vardi bir kisim satan ky.nin malinida karsiladilar...sonuc olarak bollinger cizgisi ustunde kapadi..fakat borsa asiri ivmelendi yarin bir miktar kar satisi olursa bizimki neyapar bilinmez...deneme amacli kapanistan 2dk once malin bir kismini 35e yazdim karanlik oda dahil almadi...alim istahi olsa supururdu oysa....yani endeksin zoruyla kademe arttirdi alim istahiyla degil....bakcaz artik yarinki modu ne olacak.....

8. yarin bist bozmassa bollinger ust cizgiye bir deneme yapar belki yani 40 gibi...bist bozarsa bilinmez...

Sayfa 87/171 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •