Sayfa 87/250 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1998 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Türkiye Ekonomisi, Faiz, USD,BIST, Büyüme ve Makro Ekonomik Değerlendirmeler

Bende bitcoin için birşeyler söylemek isterim bitcoinin arkasında blockchain gibi bir teknoloji mevcut bu teknolojinin detayına girmeyeceğim ancak sosyal medya ile kıyaslayabiliriz. İlk başta bir çok sosyal medya yazılımı çıktı ancak bunların bir kısmı hayatta kalabildi. Bitcoinde bir yazılım ve şu anda eksiklikleri ve iyileştirmeleri devam ediyor. Yarın öbür gün bitcoinin dezavantajlarının ortadan kalktığı ve teknolojisinin iyileştirildiği ürünler çıkarsa değeri 0’a bile yakınsıyabilir.
    Benim gözlemlediğim büyük şirketler sotede bekliyor sistemin oturması sonrasında kartlarını açıp kendi ürünlerini ortaya koyacaklar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. türkiye cds leri yine 150 ler seviyesinde geziniyor, şu an 166.

bu demek oluyor ki ; sıradan insanlar olarak bizim beklemediğimiz büyük bir oyun oynanacak ülkemizde..

dikkatli olmak lazım..

ne zaman ekonomimiz, siyasetimiz güçlense, refahımız artsa hep bir şeyler başımıza geliyor.

yeter artık bizi rahat bırakın..

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bende bitcoin için birşeyler söylemek isterim bitcoinin arkasında blockchain gibi bir teknoloji mevcut bu teknolojinin detayına girmeyeceğim ancak sosyal medya ile kıyaslayabiliriz. İlk başta bir çok sosyal medya yazılımı çıktı ancak bunların bir kısmı hayatta kalabildi. Bitcoinde bir yazılım ve şu anda eksiklikleri ve iyileştirmeleri devam ediyor. Yarın öbür gün bitcoinin dezavantajlarının ortadan kalktığı ve teknolojisinin iyileştirildiği ürünler çıkarsa değeri 0’a bile yakınsıyabilir.
    Benim gözlemlediğim büyük şirketler sotede bekliyor sistemin oturması sonrasında kartlarını açıp kendi ürünlerini ortaya koyacaklar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bitcoin 18750 USD

Bitcoin 6000 USD

4. kripto paralar inerde çıkarda, yannız bu teknolojinin bir anda yokolacağını düşünen varsa çok yanılıyor.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    kripto paralar inerde çıkarda, yannız bu teknolojinin bir anda yokolacağını düşünen varsa çok yanılıyor.
    Ben bitcoinin yok olacağına inanıyorum. Blockchainin değil.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ben bitcoinin yok olacağına inanıyorum. Blockchainin değil.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Blockchain olduğu sürece bu kripto para işleri bitmez,sadece isim değişir yoluna devam eder. teknolojiye karşı koyan bertaraf olur.

Aslen blockchain saadet zinciri gibi bi yapıda galiba
    Bu koin işini olusturanlar
    Bi mesnete baglayamadi
    Güvende oluşturamadı
    Malum hukuki altyapı yok
    Ben olsam şurdan girerdim
    Önce bu 3d taktik maktik oyunlarını bi koin ile pazarlar
    Sonra milleti muptela edip
    Hep uterdim
    Çünki kimse coluk cobalaginin oyun sevdasına
    Yani ebeveyn olarak
    Karşı gelemez
    Yoksa diyelim altın gümüş bunlar kutsal kitaplarda yer alan para mefhumundan önceki değer birimleri
    Koin in başarılı olması için bi dal a tutundurulmasi lazım
    Düşündüm. ilk makul bu geldi

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Aslen blockchain saadet zinciri gibi bi yapıda galiba
    Bu koin işini olusturanlar
    Bi mesnete baglayamadi
    Güvende oluşturamadı
    Malum hukuki altyapı yok
    Ben olsam şurdan girerdim
    Önce bu 3d taktik maktik oyunlarını bi koin ile pazarlar
    Sonra milleti muptela edip
    Hep uterdim
    Çünki kimse coluk cobalaginin oyun sevdasına
    Yani ebeveyn olarak
    Karşı gelemez
    Yoksa diyelim altın gümüş bunlar kutsal kitaplarda yer alan para mefhumundan önceki değer birimleri
    Koin in başarılı olması için bi dal a tutundurulmasi lazım
    Düşündüm. ilk makul bu geldi
    en sağlam dalı olan ripple,küresel kapitalistlerin asi çocuğu.bende dümeni oraya kırdım çoktan. bu sene sonu 10$ olmaması için bir neden yok.

Sayfa 87/250 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •