Sayfa 87/428 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 689 - 696 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Nerde yaziyor 1.5 milyon goremedim ben link veya kap haberini kopyalarmisini

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    metro malı yan komşularından aldı brüt takasdan dolayı sıkışan yancılarının malını aldı döner 1,50 ye kadar verir size bir ipucu vereyim pazartesi temerrüt alışı olabilir piyasadakşi fiyatın 10-15 basamak üstünden mal satma şansı olabilr 11 gibi haberi düşer

2. Eğer bir hissenin sahibi varsa, hissenin brüt takasa girmesi orta ve uzun vadeciler için hiçbir problem taşımaz, hatta gunlukcu ve acikcilari kağıttan uzaklaştırdığı için iyi bile olabilir,,,brüt takasa girdiğinde korkum, hissenin sahipsiz kalmasiydi,,metro dünkü alisiyla kağıdın sahibi olabileceğini gösterdi,,,vakfın için bir yıldır 7 TL lere geleceğini duyuyorum,,, metro desteklemeye devam ederse brutten çıkış fiyatı bu rakamlar olabilir,,, benim için kötü senaryo hissenin sahipsiz kalması, sahibi olduğu sürece sıkıntı yok, hatta hisse toplamak için süper fırsat bile denebilir,,,ytd

3.  Alıntı Originally Posted by tesla Yazıyı Oku
    Eğer bir hissenin sahibi varsa, hissenin brüt takasa girmesi orta ve uzun vadeciler için hiçbir problem taşımaz, hatta gunlukcu ve acikcilari kağıttan uzaklaştırdığı için iyi bile olabilir,,,brüt takasa girdiğinde korkum, hissenin sahipsiz kalmasiydi,,metro dünkü alisiyla kağıdın sahibi olabileceğini gösterdi,,,vakfın için bir yıldır 7 TL lere geleceğini duyuyorum,,, metro desteklemeye devam ederse brutten çıkış fiyatı bu rakamlar olabilir,,, benim için kötü senaryo hissenin sahipsiz kalması, sahibi olduğu sürece sıkıntı yok, hatta hisse toplamak için süper fırsat bile denebilir,,,ytd
    sayın tesla... metronun perşembe satşını gördünüz değilmi... 1 milyon küsür ve en som beş milyon küsür sattı...metro neden önce alıp sonra satıyor... cevap verirmisiniz... ytd...

brut takasda bı kagıtta neler olabılcegını kestırmek guc düşüş bitti dusunursun dusmeye devam eder cıkıcak dusunursun yatayda kalır tam cıkıyo gıbı yapar bakmıssın kapanıs en asagılarda yani brut takas iyi bir şey degıldir kötü

5. vakfn.jpg Ağamız para benim istediğimi çizerim derse bilemem ama normal şartlarda fibo 0,786 dan -yani bu rakamdan 2,48 - artık kesin olarak dönmeli.

6.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    sayın tesla... metronun perşembe satşını gördünüz değilmi... 1 milyon küsür ve en som beş milyon küsür sattı...metro neden önce alıp sonra satıyor... cevap verirmisiniz... ytd...
    Açık söyleyeyim Hisseyi daha fazla toplayabilmek için bilerek brüt takasa soktuklarini düşünüyorum. Bu benim dusuncem,,son dönemde speklerin izledikleri birkaç popüler yöntemden biri kağıdı brüt takasa sokmak,,, borsada eski önyargılar yok, brüt takasın kisacilar ve acikcilar için kötü olduğu kesin,,,orta ve uzun vadede o kadar kotu bir şey değil,,, ytd

7. gecenin bu saati 2 üye 10 zıyaretçi işimiz zor galiba

8.  Alıntı Originally Posted by tesla Yazıyı Oku
    Açık söyleyeyim Hisseyi daha fazla toplayabilmek için bilerek brüt takasa soktuklarini düşünüyorum. Bu benim dusuncem,,son dönemde speklerin izledikleri birkaç popüler yöntemden biri kağıdı brüt takasa sokmak,,, borsada eski önyargılar yok, brüt takasın kisacilar ve acikcilar için kötü olduğu kesin,,,orta ve uzun vadede o kadar kotu bir şey değil,,, ytd
    Metro yatirimda satmaya baslamadan once halka acik kismin % 40-50 sini 1 haftada aldi. Daha fazla almak icin 1 milyon lotla taban yaptirip her turlu halka acik kismin kalan 10 milyon lotununda cogunu alirdi. Topu topu 18 -19 milyon lot var piyasada..

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 87/428 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •