Onemli Gunler Banner
Sayfa 873/972 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kimde var hanse fatihim
    Sende mi?
    100 milyondan fazla o ����
    yok üstadım naptın

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kimde var hanse fatihim
    Sende mi?
    100 milyondan fazla o 😁😁
    Bende 12m ufak bişi var..1 aydir gidemiyorum valla denize cikmayida ozledim ..tabi marmara'da adalardan başka yere gidemiyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Bende 12m ufak bişi var..1 aydir gidemiyorum valla denize cikmayida ozledim ..tabi marmara'da adalardan başka yere gidemiyoruz
    3 hafta oldu geleli yüzünü görmedim gerçi görsem ne olacak alıp çıkacak halim yok görmemek daha iyi...

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    3 hafta oldu geleli yüzünü görmedim gerçi görsem ne olacak alıp çıkacak halim yok görmemek daha iyi...
    Deniz candır ya...haftasonu marinaya yazi gelmis özel teknelerin denize cikmasi pandemi sürecinde yasaklandi diye ..beklicez ben tekneye gidip oturmayi sevmiyorum marinada acilacam biraz iyot alicam

5. https://tr.investing.com/etfs/united-states-oil-fund

bu nedir nasıl alınır petrol etf si ama nasıl alınır o mesele

6.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Deniz candır ya...haftasonu marinaya yazi gelmis özel teknelerin denize cikmasi pandemi sürecinde yasaklandi diye ..beklicez ben tekneye gidip oturmayi sevmiyorum marinada acilacam biraz iyot alicam
    yunuslar sarmış ülkemin her yerini belkide motorların çalışmaması daha güzel gerçi biz bi girerken bi çıkarken çalıştırıyoruz, sonra rüzgar nerden eserse

7.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    tuzla
    pendik
    kalamış?

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    tuzla
    pendik
    kalamış?
    Pendik marinturk

Sayfa 873/972 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları