Sayfa 874/1002 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Bu hafta boşta duran bir miktar dolarla aldım ama değer mi bilmiyorum, daha önce de ZP9 almıştım az da olsa getiriyor boşta durmalarından iyidir dedim, bunların günlük getirileri nedir onu görebileceğimiz bir yeri ben de bulamadım, arada bir fon portföyümden ne getirmişler diye bakıyorum.
    Deneme yanılma ile oluyor malesef ,ben küçük miktar alıp kontrol ediyorum kafama yatarsa ,daha fazla ilave ediyorum

2.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Üstad bu fonların ekim'e kadar "daha daha" iyi bir duruma gelme ihtimali olduğu fikrime katılırmısınız. Bunlardan ciddi bir getiri umudu ne kadar doğru olur?
    ACC GAF UPH
    Temmuz 20’de ne olacak bakalım
    Sonra 24 ağustos ve 21 eylül.
    Faiz artışı olacaktırda büyüklüğü ne olur acaba

Dün bloomberg de bir yorumcu artık öyle böyle değil şok edici bir artış gerekiyor ve bunu yapacaklar dedi
    Eğer böyle bir şey olursa bistten bir şey beklemem

Ama seçtiğiniz fonlar güzel fonlar, faizden birşey çıkmazsa getirileri iyi olur diye düşünürüm

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Temmuz 20’de ne olacak bakalım
    Sonra 24 ağustos ve 21 eylül.
    Faiz artışı olacaktırda büyüklüğü ne olur acaba

Dün bloomberg de bir yorumcu artık öyle böyle değil şok edici bir artış gerekiyor ve bunu yapacaklar dedi
    Eğer böyle bir şey olursa bistten bir şey beklemem

Ama seçtiğiniz fonlar güzel fonlar, faizden birşey çıkmazsa getirileri iyi olur diye düşünürüm
    Bilgi için teşekkür ederim üstadım.
    Ekonominin başa baş noktasını bulmak zorundalar.
    Bugünden bakınca faiz %27 ye kadar,
    dolar ı da 30 kadar getirildiği bir noktayı bulup,
    doları 27 lerde serbest bırakıp denge kurma niyetinde olduklarını düşünüyorum.
    Tabiki ne olur, zaman içinde göreceğiz.

4. Ben de fonlarımı yazayım

Hisse...HKR bu fon hisse fon ama broşüründe %50-%150 hisse stratejisi var.Nasıl oluyor bilmiyorum.Belki de yanlış biliyorum.HSBC fonlarını beğenirim

Agresif...GZN,IPB

Orta üstü değişken...HSA,TGA,GZM

çoklu...EDU,CVK,HPD

EUROBOND...IPV

ALTIN...TTA

YABANCI HİSSE...OJT,OFI,USY

5. arkadaşlar ziraat portföyün ZPC kodlu fonu için fikri olan varsa yazarsa sevinirim...

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Deneme yanılma ile oluyor malesef ,ben küçük miktar alıp kontrol ediyorum kafama yatarsa ,daha fazla ilave ediyorum
    Ben de o şekilde yapmıştım önce az alıp sonra arttırmıştım, neye göre artıyorlar anlamadım ama ZP9 aylık %1 kadar getirmiş, ZP6 ne olacak bakalım, döviz miktarını arttırıp eurobond alana kadar bunlarda dursun bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ziraat portföyün ZPC kodlu fonu için fikri olan varsa yazarsa sevinirim...
    Yonetim ucreti dusuktur gecen seneki getirisinde bist ve doviz bazli ( altin ) tarafinda aldigi pozisyonlar dogruydu, en son altin tarafinda hatri sayilir hala pozisyonu vardi, bunun yaninda icerik olarak IRF ve IJH inceleyebilirsiniz

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Son bir kaç aydır güzel getirileri oldu fon sepeti fonlarının.

Ünvanında döviz olmayan fon sepeti fonlarının yıl sonuna kadar stopaj istisnası da devam ediyor.

Sayfa 874/1002 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •