Sayfa 874/1527 İlkİlk ... 3747748248648728738748758768849249741374 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. KOZAA DA 5,94 ÜZERİ KAPANIŞLARDA BULUTUN DUVARI OLAN 6,5X LERE TEPKİ GELİR.
    26 GÜN SONRAKİ BULUT DUVARI İNCELİYOR POZİTİF (2 AY DEMEK=BENDE 2 AY GİT GEL YATAY SARACAK DEMEK)
    MACD AÇISI DİRSEK AÇI POZİTİF
    HAFTAYA KOZAA DAHA İYİ OLACAK ÖNGÖRÜM VAR...
    BU HAREKETLER SADECE TEPKİ NİTELİĞİNDE
    YABANCININ ALIMLARDAKİ İŞTAHI TAKİP EDİLEBİLİR

2. İNDİKATÖR DİRENCİ 5,82. BU RAKAMIN ÜZERİNDE 6,51 KAPISI AÇILIR
    KOZAA DA ASIL SU HAREKETİ YAPSA ÇOK SAĞLIKLI OLUR 6,50 YE CIKIP SONRA TEKRAR 2.DİBİ 5,82 DE YAPMAYA İNSE SAĞLIKLI YÜKSELİŞ BAŞLAR. BUNU YAPACAK GİBİ SENARYO VAR BENDE

3. Deniz bey, loruhlano nicki kullanan arkadas koza grubunun hazineye devrolacağı duyumunu almış,olma olasılığı bence yüksek. Fakat benim tahminime göre eğer böyle bir durum olursa şayet ipek bunlardan ayrı olarak satılır diye düşünüyorum. Zaten bu aralar bayagi bir sağlam duruyor. Siz ve diğer arkadaşların bu konuda fikirlerini öğrenebilirmiyim.

4. KOZAAYI GARANTİCİLER ALMAK İÇİN YÜKSELEN TREND 6,05 BUGÜN İÇİN (ZAMANSALLIKTAN BU DEĞER ARTACAK) 6,05 ÜSTÜNDE ALINABİLİR BU TREND DISINDA KAPANIŞLAR STOP OLMAK GEREK... BU GRAFİĞİN BİR DEZAVANTAJI DA SU OLUR ATACAM ONUDA HEMEN

5.  Alıntı Originally Posted by Ferhat_30 Yazıyı Oku
    Deniz bey, loruhlano nicki kullanan arkadas koza grubunun hazineye devrolacağı duyumunu almış,olma olasılığı bence yüksek. Fakat benim tahminime göre eğer böyle bir durum olursa şayet ipek bunlardan ayrı olarak satılır diye düşünüyorum. Zaten bu aralar bayagi bir sağlam duruyor. Siz ve diğer arkadaşların bu konuda fikirlerini öğrenebilirmiyim.
    ABİ sahiplik sorunu bitsinde nsl biterse bitsin hazinemeyi devr olur, yandaşlarına mı satarlar yoksa tarafsız mı olurlar yeter ki belirsizlikler bitsin önü açılsın...
    credit dün 1,3 milyon lotun tamamına yakını döndü aldı bugünde yfas üzerinden citi alıma devam etti. Bu yabancı hafif bir koku aldı gibi ama sürekliliği görmek gerek elbette

6. Deniz hocam hatırlarsanız Çarşamba günü tekrar kozalara dönersem KOZAL ağırlıklı olur yazmıştım. Sanırım yabancılar benim yazıyı okuyup benden önce davranıyorlar. Kozal ile kozaa ayrışıyor gibi. Yaa şu gavurlara bide kelime-i şahadet getirtebilsem.😁😁 Saygılar.

7. şayet bu kesikli yükselen kırmızı trend içine atamazsa bu trendden pullback yapmış olur düşüş için.
    bu trend içine atıp 20-30 kademe yukarı gidip tekrar bu trende gelerek bu sefer yükseliş onayı almalı.

Sayfa 874/1527 İlkİlk ... 3747748248648728738748758768849249741374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •