Onemli Gunler Banner
Sayfa 874/1024 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Evet arkadaşlar bizim şimdi senyoraj gelirimiz ne durumda.
    Sonuçta devlet bir çok para bastı son üç dört ayda.
    Artan döviz kurları senyoraj gelirini anlatmış mıdır?

Önceden 100 TL yi kaça basıyorduk şimdi kaça basıyoruz ?
    Maliyetler ne kadar?

Maksat öğrenmek olsun.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2. Konkordato bulaşıcılık etkisi ile her sektöre sıçrıyor:

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) Başkanı da olan Osman Alyüz, sahibi olduğu Mendo İç Giyim, Mendoğlu Çamaşırları ve Menpa Mağazacılık için konkordato talebinde bundu.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

[QUOTE=guvence;2606917]Arkadaş bu yayınlar hep ,insan yakmış,öldürmüş var olduğundan beri insanlara kan,gözyaşı,kölelik ,katliam,din adına savaşlar çıkarmış dincilerin; kendi günahlarını,pisliklerini başkasına yıkma,nefreti başkasına yıkma operasyonu ,bu kitapları vatikan ve evangelist dinciler yazdırıyor o bahsettiğiniz rosh bu kadar güçlü olsa her gün ana avrad küfreden bir kitap yayınlanabilir mi,biz de bile soner diye biri var dinciler hakkında bir kitabı yok varsa yoksa seçilmişler,varın siz hesap edin.[/QUOT
    Dinciler yazdırıyor derken zaten o kitaplarda da bir başka dinciler yani siyonist yahudilerin pek çok şeyden sorumlu olduğu yazıyor.Evangelistlerde zaten yahudileri dışlamaz ki ,evangelistler armagedonun yahudilerin dediği şekilde planlandığı,yani yahudilerin israile dönmesi gerektiği,mescid i aksa nın yıkılıp aynı topraklarda süleyman tapınağının kurulması gerektiğini büyük israil devletinin kurulması gerektiğine,armageddonun olacağına falan inanırlar.Soner yalçın hakkında da yazardım pek çok şey ama sizin bu konulara çok vakıf olduğunuzu düşünmüyorum o yüzden ilgili kitapları okumanızı tavsiye ederim.Öncelikle acilen arkadaşın dediği kitabı okuyun sonra konuşuruz .Soner yalçının kitapları hakkında da yazardım ama sizin onun kitaplarını okuduğunuza emin olamadım.Siz bir soner yalçın kitapları diye google a girin,ordaki kitapları araştırın sonra konuşuruz.

4. [QUOTE=HAKEM;2607197]
     Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    Arkadaş bu yayınlar hep ,insan yakmış,öldürmüş var olduğundan beri insanlara kan,gözyaşı,kölelik ,katliam,din adına savaşlar çıkarmış dincilerin; kendi günahlarını,pisliklerini başkasına yıkma,nefreti başkasına yıkma operasyonu ,bu kitapları vatikan ve evangelist dinciler yazdırıyor o bahsettiğiniz rosh bu kadar güçlü olsa her gün ana avrad küfreden bir kitap yayınlanabilir mi,biz de bile soner diye biri var dinciler hakkında bir kitabı yok varsa yoksa seçilmişler,varın siz hesap edin.[/QUOT
    Dinciler yazdırıyor derken zaten o kitaplarda da bir başka dinciler yani siyonist yahudilerin pek çok şeyden sorumlu olduğu yazıyor.Evangelistlerde zaten yahudileri dışlamaz ki ,evangelistler armagedonun yahudilerin dediği şekilde planlandığı,yani yahudilerin israile dönmesi gerektiği,mescid i aksa nın yıkılıp aynı topraklarda süleyman tapınağının kurulması gerektiğini büyük israil devletinin kurulması gerektiğine,armageddonun olacağına falan inanırlar.Soner yalçın hakkında da yazardım pek çok şey ama sizin bu konulara çok vakıf olduğunuzu düşünmüyorum o yüzden ilgili kitapları okumanızı tavsiye ederim.Öncelikle acilen arkadaşın dediği kitabı okuyun sonra konuşuruz .Soner yalçının kitapları hakkında da yazardım ama sizin onun kitaplarını okuduğunuza emin olamadım.Siz bir soner yalçın kitapları diye google a girin,ordaki kitapları araştırın sonra konuşuruz.
    Süleyman tapınağının inşasının ihalesini büyük ihtimal Limak holding alır bence.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

5. Maalesef bu da tutmadı Moruk. Ben bu sektörün içindeyim. Merserize dantel ipliğinde şu anda Türkiye'de tekel bir şirket var. Diktaş AŞ ve bu şirket fabrikasını uzun yıllar önce Mısır'a taşıdı. Makrame ve el örgü ipliği kısmında ise toplam iplik cinslerinin içeriğinin ortalama %70i ( en çok satılan cinslerin %90-100ü) akriliktir ve malum akrilik petrol türevidir petrol ise ithaldir.

[QUOTE=tilkiii;2607206]
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Süleyman tapınağının inşasının ihalesini büyük ihtimal Limak holding alır bence.

Sn tilki iyi takip edin.Mescid i aksa yıkılacak,yerine yahudiler süleyman tapınağını yapacak.İlk işaretlerden biri o.Artık kazayla yahudiler bir bomba mı sallar oraya bilemem.Tapınağın inşasını ise mescid i aksanın yıkılmasına ses çıkarmazsak yahudiler elbet bize verebilirler.Neticede dünyadaki en pragmatik ırk yahudiler.

Alıntı Originally Posted by Ömer B. Yazıyı Oku
    Maalesef bu da tutmadı Moruk. Ben bu sektörün içindeyim. Merserize dantel ipliğinde şu anda Türkiye'de tekel bir şirket var. Diktaş AŞ ve bu şirket fabrikasını uzun yıllar önce Mısır'a taşıdı. Makrame ve el örgü ipliği kısmında ise toplam iplik cinslerinin içeriğinin ortalama %70i ( en çok satılan cinslerin %90-100ü) akriliktir ve malum akrilik petrol türevidir petrol ise ithaldir.
    zaten onunda çoğu çinden geliyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. [QUOTE=HAKEM;2607235]
     Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku

Sn tilki iyi takip edin.Mescid i aksa yıkılacak,yerine yahudiler süleyman tapınağını yapacak.İlk işaretlerden biri o.Artık kazayla yahudiler bir bomba mı sallar oraya bilemem.Tapınağın inşasını ise mescid i aksanın yıkılmasına ses çıkarmazsak yahudiler elbet bize verebilirler.Neticede dünyadaki en pragmatik ırk yahudiler.
    Yahudiler aptal değil . Topyekûn tüm İslam alemini gerçekten ayağa kaldırabilecek bir eylemi yapmazlar.
    Tabii asiri fanatiklerin kontrolü ele geçirip böyle bir saçmalık yapmayacaklarıni varsayarak konuşuyorum.

Sayfa 874/1024 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •