Sayfa 875/1030 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Yarın benim paranın dönüşü var 27 ile baglamistim acaba simdi kaç onerecekler merak ediyorum?
    Merkeze kadar günlükte kalın derim faiz arttırsa daha iyi oran alırsınız, arttırmasa da döviz iyi kazandırır. Çöp oranlardan yedirmeyin paranızı.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Merkeze kadar günlükte kalın derim faiz arttırsa daha iyi oran alırsınız, arttırmasa da döviz iyi kazandırır. Çöp oranlardan yedirmeyin paranızı.

bılmedıgımden soruyorum döviz kazandırırdan kastınız nedır nasıl alım satım yapıcaz forex vs tarzımı

3.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Burda yani mevduatcılar topiğinde hiç garibana rastlamadım .Biri çocugunu canadada okutuyor diğeri porto şarabı içiyor diğeri ispanyada biftek restoranı öneriyor..
    Alemin en garibanı benmişim meğersem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Canada'da çocuk okutmak şehir dışındaki bir özel üniversitede çocuk okutmayla neredeyse aynı para.Şimdi bilmem de şarap dışarıda 5 kata kadar daha ucuzdu.Burada istediğin parayı versen de et tadı veren biftek zaten yok.Çok da şey değil yani.

4.  Alıntı Originally Posted by turgut+ Yazıyı Oku
    bılmedıgımden soruyorum döviz kazandırırdan kastınız nedır nasıl alım satım yapıcaz forex vs tarzımı
    Forex tavsiye etmem. Makası uygun bir bankanın internet bankacılığından yapabilirsiniz.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5. https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/M...Hesaplama.aspx

burganın bu sayfasındaki oranlar şuan şubelerden veriliyor mu?

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    estağfurullah sn omega..

benim tespitim bu ve dolar başlığında yaş ortalaması 40+. doğal olarak da yılların birikimi olanlar çoğunlukta. faizde pazarlık gücü için de gereken birşey miktar doğal olarak. ki hatrı sayılır oranlar paylaşılsın.

ancak başlıkta,, gariban demek olmaz da küçük birikimini korumaya çalışan da var, birikimini koruyamamaktan dertliler de. belki o zamanlar yoktunuz, birikimini yalnış yönlendirmekten dolayı kendine kıymayı düşünen bir dostumuz da oldu burada.. inşallah iyidir şu anda.

herkesin durumu kebap değil yani anlayacağınız burada.
    Ben yas ortalamasini dusuruyorum o vakit ne guzel. 1989 dogumluyum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Canada'da çocuk okutmak şehir dışındaki bir özel üniversitede çocuk okutmayla neredeyse aynı para.Şimdi bilmem de şarap dışarıda 5 kata kadar daha ucuzdu.Burada istediğin parayı versen de et tadı veren biftek zaten yok.Çok da şey değil yani.
    Porto da 8 10 euroya cok kaliteli saraplar iciyorsun. Ben en son 3 sene oncesinde nevsehirde ictigimde 150 tl odemistim sisesine.

Kanada egitimde olsun yasam standartlarinda cok ust duzey bir ulke. Ormegin kadinlara dogum izni yanlis bilmiyorsam 2 yil. Sosyal devlet anlayisi olan bir yer.

Turkiye eski turkiye degil.diyorlar ya aynen oyle. Eski damak tadi kalmadi. Insanlar bencillesti. Egitim berbat hale geldi. Kulturumuzu geleneklerimizi unuttuk. Turkiye yi turkiye yapan seyleri soyutladik.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bizde biftek kültürü yoktur.. etin çeşitli harçlarla terbiye edildiği kebap köfte kültürü var.. birde çöp şiş..
    iyi steak yapan yerler var ama aşırı pahalı.. bu kura rağmen yurtdışı daha uygun geliyor..

Sayfa 875/1030 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •