Sayfa 877/1000 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    AKP, Ahmet Türk'ün ''hasta ve yaşlı olduğu, belediye başkanlığı görevini yapamayacağı'' gerekçesiyle İl Seçim Kurulu'na başvuru yaptı.

AKP'den YSK'ye başvuru: Ahmet Türk yaşlı, mazbatayı bize verin

https://www.birgun.net/haber-detay/a...ize-verin.html
    Yargı reformu ve ileri demokrasi yükleniyor....

Dolar/TL 5.8122

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yüksek Seçim Kurulu, Denizli'nin Honaz ilçesinde seçimlerin yenilenmesine karar verdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    o değil de hayatlarında televizyondan bile füze görmeyenler bunun mucidi Abd'ye ders vermeye çalışıyorlar ya en matrağı bu bence

ulen nerden biliyorsun almadığın füzenin almadığın uçağa tehdit olup olmadığını
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

AK Parti YSK Temsilcisi Özel, İstanbul sayım sonuçları sarkmazsa iki karar birlikte çıkacak

6.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    ay ışığı sokağında bu uzun yürüyüşte
    güneşe hasret adımlayan
    her türküde mazbata sayıklayan
    nihayetinde benjamini parlatan
    tereyağını ayakla çekip
    paris' te son tangoya hazırlanan
    family ... family ... family
    family ohhh family benjamin 5.81 ...

1480883170131.jpg
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    AKP, Ahmet Türk'ün ''hasta ve yaşlı olduğu, belediye başkanlığı görevini yapamayacağı'' gerekçesiyle İl Seçim Kurulu'na başvuru yaptı.
    Reyiz bunlara Pkk=Hdp demedimiydi!
    Niçin hasta ve yaşlı olduğu için başvuru yapılıyor,
    niçin terörist olduğu için başvuru yapılmıyor!
    Niçin baş ayrı kıç ayrı oynuyor?

8. Bireysel kredi kartı borcundan dolayı yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı Ocak-Şubat döneminde yıllık % 15 artarak 176 bin
    kişi oldu.-TBB

Bireysel kredi borcundan dolayı yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı ise aynı dönemde yüzde 40 oranında artarak 212 bin kişi oldu.

Bireysel kredi veya bireysel kredi kartı borcundan dolayı yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı 2019 yılı ilk iki ayında 2018 yılının aynı dönemine göre yüzde 26 artarak 333 bin kişi oldu.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 877/1000 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •