Sayfa 879/996 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bu videolardakiler bizim tahtacı gibi yıl olmuş 2023 o hala abidik gübidik işlerde yıllardır değişmedi. Tabii bunda tahtasını başı boş bırakanlarında kusuru var.

Ancak artık birileri bu yapılan yanlış işlerin farkına varmalı gereğini yapmalı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Yine itinayla tahtanın içine ediliyor, endeksteki ralliye rağmen kırmızı yakmaya diyecek başka bir şey yok, hep kendine yakışanı yapıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bu Pendik arazisi emlakın en iyi döneminde eğerlendirilmedi ya, yok efendim taşıma uzun sürermiş, beli bir zamana yayılacakmış, siparişler yetişemezmiş, zaten zarar yazıyorsun, yatsın fabrika daha iyi taşıma bitinceye kadar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Uslup bozuk mu dedim ben? "Yine aynı uslup" yazdım...
    Sert, üstten bakan, biraz da aşağılayıcı.
    Ama kesinlikle bozuk değil.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende mi uslup bozuk.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu Pendik arazisi emlakın en iyi döneminde eğerlendirilmedi ya, yok efendim taşıma uzun sürermiş, beli bir zamana yayılacakmış, siparişler yetişemezmiş, zaten zarar yazıyorsun, yatsın fabrika daha iyi taşıma bitinceye kadar.
    çip krizi varken stok yapıp taşınamadıysa şimdi işler açıldı nasıl taşıyacak bu nasıl bir yönetim asil çelik olmasa ayakta duramazmış cidden bunlar

6. En son atılan geri alım bildirimi...

üriş grup lider şirketlerinden Güriş Holding A.Ş., Güriş Holding bütünsel vizyonu ve ekonomik dayanışması ve yatırımcılarının
    desteklenmesi amaçlı, Şirketimizin dolaylı ilişkili firması ve Güriş Sanayi Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Parsan Makina Parçaları
    Sanayii ve Tic. A.Ş.’nin payları ile ilgili olarak 16/11/2022 - 16/11/2022 tarihinde 65,90 – 65,90 TL fiyat aralığından 8.000,00 TL toplam
    nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte PARSAN
    Makina Parçaları Sanayii A.Ş. sermayesindeki paylarımız 16/11/2022 tarihi itibariyle %0,1867 sınırına ulaşmıştır. İşlemin detaylarına
    ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    çip krizi varken stok yapıp taşınamadıysa şimdi işler açıldı nasıl taşıyacak bu nasıl bir yönetim asil çelik olmasa ayakta duramazmış cidden bunlar
    Asil çelik degilde Diler grup olmasa diyelim.

Ayrıca birdahaki GK katılıp parsan yönetimin Teyfik Bey'in kardeşi Müşfik Bey'e verilmesini talep edeceğim.

Müşfik enerji şirketlerinde destanlar yazarken teyfikin demir çelik şirketleri yerlere sürünüyor

8. Çok doğru bir tespit

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Asil çelik degilde Diler grup olmasa diyelim.

Ayrıca birdahaki GK katılıp parsan yönetimin Teyfik Bey'in kardeşi Müşfik Bey'e verilmesini talep edeceğim.

Müşfik enerji şirketlerinde destanlar yazarken teyfikin demir çelik şirketleri yerlere sürünüyor

Sayfa 879/996 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •