Sayfa 879/1027 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Forumdaşlar bu ne demek: Erdoğan balkon Ankara'daki balkon konuşmasını *yarın* yapacak.
    Balkon yarın da, şu ertelenmiş saklanmış benzin zamları açıklaması falan ne zaman yapılacak acaba )))))))))).Bir de aklıma takılan geçen hafta mehmet şimşek seçimden sonra şöyle yapacağız böyle yapacağız şu bu falan bir sürü laf etti.E milletvekili de olmadı.Reisin seçileceğini ve kendi pozisyonunun değişemeyeceğini bilir gibiydi.Şimdi merakla bekliyorum mehmet şimşek aynen devam edecek mi.

Ysk da 7 uye istifa edecekmis

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Forumdaşlar bu ne demek: Erdoğan balkon Ankara'daki balkon konuşmasını *yarın* yapacak.
    Yarin ortalik toz duman .

4.  Alıntı Originally Posted by Bayrak Yazıyı Oku
    Olayın ne kadar büyük olduğunun farkında değilsin sen kardeşim Faiz düşüşü serbest piyasada zorla olmaz bunu bilerek devlet büyükleri konuşuyor ne ile olur döviz kaynağı varsa olur göreceğiz bakalım kaynak nereden gelecek
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Ziyaaaaa
    Atma Ziyaaa
    Hep bareber göreceğiz ülkenin nasıl sefalete süreklendiğini...
    Daha da sefalete sürüklendiğini...
    Ve o zaman dolarlar 5-6-7 lira olacak
    Hızına şaşıracaksınız....

saygılar/başarılar
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    YSK resmî sonuçları açıklamadı hala ondandır.
    Çok muallak konular olduğu konuşuluyor hala.
    Kardeşim muallak hiç bir şey yok sandıklar partili müşahitler önünde açılıp sayılıyor ve tutanağa geçiriliyor Bu tutanak YSK ya gidiyor sonuca saygı göstermek zorundayız Her seçimde nedense bu CHP tayfası seçime fesad karıştırmak için didiniyor ama nafile

5.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çok bilinen bir örnektir...
    Depremden sonra cam şirketleri prim yapar...
    Çünkü binalar çökmüştür camlar kırılmıştır,yerine yenisi takılacaktır....
    Başka nedenlerle aldığınız cam hisseniz prim yaparsa sevinebilirsiniz...
    Ama deprem olsunda benim cam hisselerim prim yapsın demek en basit ifadesiyle ahlaksızlıktır....
    Çünkü depremde binlerce insan ölecektir veya yaralanacaktır..

Dolarlarım değerlensin diye ülke de kriz çıkmasını istemek de ahlaksızlıktır...
    Cumhuriyet/Ülke kurtulacak diye tüm AKP liler gebersin demekde ahlaksızlıktır bence
    Ülkede kriz çıksın Reis den kurtuluruz demek de ahlaksızlıktır bence...
    Çünkü krizle binlerce kişi işini kaybedecek,aç kalacaktır...
    Ama önleyemeyeceğiniz (varoluşunda hiç katkınız olmayan) bir krize karşı tedbir almak gayet normaldir..(dolar almak gayet normaldir)
    İkisi farklı şeylerdir...

saygılar/başarılar
    İyi birşey söylemek istemişsiniz sanırım ama ikinci paragrafta mantık hatasına düşmüşsünüz

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Görüşlerine aykırı biliyorum. Tavsiyede değil. Ya emlak işlerine alaçatıda devam et yada bir miktar uzun vade işc al. 6,17 üzerinde oturuştuğunda.. Bol kazançlar
    Emlaka devam diyorsun yani. Ben orda balonun patlayacağını öngörüyorum birkaç ay içinde. Emlak krizi olarak başlayacak sonra borçlu şirketler batacak ardından bankalara sıra gelecek. İnşallah olmaz diyorum ama orta ve uzun vadede görüşüm bu maalesef.

Ben kısada borsada vur kaç yapabilir miyim onun derdindeyim. Yoksa ekonomi düzelecek diye bir beklentim hiç olmadı bu saatten sonra hiç olmaz. Emlak işi zor bu saatten sonra ama çeşme Urla bölgesine elit solcu göçü olacak bu sonuçlardan sonra oda ayrı konu.

Ahmetg Guest
    dolar 4.5975

8.  Alıntı Originally Posted by Bayrak Yazıyı Oku
    Kardeşim muallak hiç bir şey yok sandıklar partili müşahitler önünde açılıp sayılıyor ve tutanağa geçiriliyor Bu tutanak YSK ya gidiyor sonuca saygı göstermek zorundayız Her seçimde nedense bu CHP tayfası seçime fesad karıştırmak için didiniyor ama nafile
    Tv de bir yorumcu buna ilişkin güzel bir laf söyledi. Seçimle kazanma ümidi iyice azalanlar kutuplaşma yaratır, seçimlere hile karıştırıldığını söyler ve sosyal medyada yalan yanlış haberlerle sağa sola saldırır gibi bişey söyledi.

Buradaki durum da buna benziyor.

Sayfa 879/1027 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •