Sayfa 88/108 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 861 madde; 697 - 704 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Yukarıda soruna cevap verdim dostum ama inanamıyorsan Son bilançoya bak, finansallarını incele, faaliyet raporunu oku. Batıyor mu batmıyor mu sen karar ver.
    Baktım dostum .. ama yine de sormak istedim

Sence bu baskı frenleri boşalmış kamyon gibi ezmemin sebebi ne ? Ne zamandır bu hisseyi taşıyorsun

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Baktım dostum .. ama yine de sormak istedim

Sence bu baskı frenleri boşalmış kamyon gibi ezmemin sebebi ne ? Ne zamandır bu hisseyi taşıyorsun
    Yaklaşık 1 yıldır taşıyorum dostum.

Valla düşüş sebebini kendimce açıkladım bugün ve geçen günlerde. Yanılmıyorsam 80. sayfadan beri yazıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    % -7.2 düşüşe verdiği tepki % 1 bile değil. Hem de endeks %2.2 yapmışken..

Görünen o ki 5.50 yi bekleyeceğiz artık.

3 aydan fazladır düşüyoruz. Hem de endeks yükselirken. Bunu kime-kimlere borçlu isek hepsinin yedi ceddinin a.......k........

O... çocukluğunuzun derecesi karşısında size şapkamı çıkarıyorum
    Evet şükür 5.50 de geldi. Darısı 4.90-5.00 aralığına.

Yanlız, 5.50 çok önemli bir nokta. Buradan da düşersek tam olarak nerede duracağını sadece kağıdın ırzına geçen o. çocukları bilir.

4. Alışkanlık yaptı ama hergün hergün

5. Asyerge ortağım yanlış anlama ama
    Sanki tahtacı 2 kimizi bir güzel denk getirmiş
    Üzerimizde tepeniyor gibi hissediyorum

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Asyerge ortağım yanlış anlama ama
    Sanki tahtacı 2 kimizi bir güzel denk getirmiş
    Üzerimizde tepeniyor gibi hissediyorum
    'Üzerimizde tepiniyor' yorumu gayet naif bir yorum olmuş. Bence, açık seçik küçük yatırımcının her pozisyonda ırzına geçtiler ve geçiyorlar...

3.5 aydır düşüyor. Artık acıya bağışıklık oluştu bende. Zaten yarın, diğer gün,sonraki gün... düşeceğini bildiğim için ve artık beklentiye girmediğim için eskisi kadar etkilemiyor.

Ama yine de, adet olduğu üzere 3.5 aydır hissenin ısrarla ırzına geçenlerin anasına, bacısına, ecdanına ve yedi ceddinin a....koymadan geçmeyeyim. Stadyumlarımızda sıklıkla duyduğumuz bir tezahüratla bitireyim: He-pi-niz o..... ço-cu-ğu-su-nuz!!

Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    'Üzerimizde tepiniyor' yorumu gayet naif bir yorum olmuş. Bence, açık seçik küçük yatırımcının her pozisyonda ırzına geçtiler ve geçiyorlar...

3.5 aydır düşüyor. Artık acıya bağışıklık oluştu bende. Zaten yarın, diğer gün,sonraki gün... düşeceğini bildiğim için ve artık beklentiye girmediğim için eskisi kadar etkilemiyor.

Ama yine de, adet olduğu üzere 3.5 aydır hissenin ısrarla ırzına geçenlerin anasına, bacısına, ecdanına ve yedi ceddinin a....koymadan geçmeyeyim. Stadyumlarımızda sıklıkla duyduğumuz bir tezahüratla bitireyim: He-pi-niz o..... ço-cu-ğu-su-nuz!!
    kardeş sen küfrettikçe yerin dibine giriyor
    birde tersini dene belki kafasını kaldırır

8.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kardeş sen küfrettikçe yerin dibine giriyor
    birde tersini dene belki kafasını kaldırır
    Bence hoşuna gidiyor o.çocuğunun. Küfür edeyim diye böyle yapıyor. Gavatlık adamların ruhunda var!

Ha birde, yarın birgün düştüğü noktanın üstüne bile çıksa bu gavatlara küfür etmeye devam edeceğim,taki ben satana kadar.

Sayfa 88/108 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •