Sayfa 88/911 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 7282 madde; 697 - 704 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Bu pinokyonun burnu sürekli uzuyor. ..
    Hani arazi satışından 300 milyon geliyordu.geçenlerdeki bilançoya koymustu..bir allahın kuluda çıkıp sormadımı. ..
    Yuuuhh diyorum..
    Kurtuluşu aidatlarda bulmus...
    Eğer kulüp satılmazsa bu sefer gerçekten batacak gibi. .borç katlanarak devam ediyor..birde cıkmış denk bütçe demiş. .bari sus...

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

2. Vardır bundada bir hayır.
    Ndoye ve olcay şahan acil gönderilmeli.
    stoper hariç sol kanata bir oyuncu yeterlidir.
    orta sahada Kucka önde de sosa artık ilk 11 oynamalı.
    kısaca kaliteli bir sol açık ihtiyacı var.defans bir stoper ile idare edilir.
    ikinci yarıya kaldığımız serilerle devam ederiz.

hocanın olcay ve Ndoye ısrarı pahalıya mal oldu.

3. son sn de bizlerin hali

https://twitter.com/SBasegmezer18/st...036105729?s=08
    şans bugün bizden yana değildi.

4. Bu sonuç yazık etti bu haftanın pozitif olma ihtimalini azalttı

5. Hoca yönetimi transfere ikna etmek için kazanan kadroyu bozdu ve bakın dedi bu oyuncular değişmeli... Rakibi de küçümsedi oyuncular... Ama bir gerçek var ki o da takım kazandığı maçlarda da iyi oyun oynamadı. Futbol işini geçelim şu katarlıların ne çok hayranı varmış arkadaş.... Kendi fikrimi söylüyorum 7 senedir çıkmayan bekletilen spor yasası geçsin... Yöneticiler borçtan mesul olsun... Bakalım kulüpler böyle mi yönetilecek... Gelsin oyuncu gitsin oyuncu yapabilecekler mi o zaman... Kulüpler falan derken katar memlekete sahip oluyor... Ama lafa gelince çakıl taşı vermeyiz... Şimdi mutlaka birileri diyecek ki avrupa da da bi sürü kulüp aldılar kötü mü oldu... Evet kardeşim kötü oldu... 250 milyon euro ya bir tane futbolcu alan adamlarla kim nasıl ve nereye kadar mücadele edecek... Bir süre sonra şampiyonlar ligi falan anlamını yitirir. Rekabet edilemez bütçelerden bahsediyoruz. Futbolun ruhuna el fatiha... Adamların akladığı paraya hiç girmiyorum...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ben satilmasindan yanayim para herdseyi cozer ilk once istanbul sporu alsinlsr gerisi gelir istanbulu ucursunlar sonra tipis tipis herkez o yola gircek cunku futbolda isi para cozuyor hurriyette yaziyor milyar eurolar konusuluyor diye katarlilar yada cinliler hic farketme parayi kim harciyorsa o gelsin sonucta sampiyonlar ligini kazanan takim trabzonspor dicekler katarlilar yada cinliler degil ytddddddddd istesende istemesende yakinda istanbulsporun isi bitcek zaten hukumette bunu istiyor

7. Ondan dolayi spor hisseleri bir anda gundeme oturabilir istanbulsporun satisi bile butun spor hisselerine olumlu olarak yansir sonucta fiat yuksek olcak ytdddddddd

8. Önceden futbol arsada oynanıyordu şimdi borsada kafayı yormayın tspor akıllı bir adam yapacağı en son iştir
    Herzamdn dedin burası bir tarla ne zaman imar gelir bilmiyorum ama gelene gidene geçirdi gerçek mi ne 2.34 yarın sa karaktersize bağlı

Sayfa 88/911 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •