Sayfa 88/114 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 911 madde; 697 - 704 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. İş bankasının cevabı geldi

"29-30 Temmuz 2020 tarihlerinde BİST Birincil piyasada halka arz edileceği ilan edilen FADE Gıda A.Ş. payları için halka arz taleplerinin bir kısmı aşırı yoğunluk sebebiyle henüz BİST'e iletilemeden halka arzın ilk gün yeterli talebe ulaşılmış olması sebebiyle ihraççı kurum tarafından halka arz tamamlanarak dağıtım yapılmıştır.

Başvurunuz üzerine yapılan incelemede Bankamızca kabul edilerek sisteme girişi yapılan bir talimatınız olmadığı görüldüğünden tazmin talebinizi olumlu sonuçlandıramadığımızı üzülerek belirtir, sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz."

Herkese aynı cevabı yazmışlar BBDK ya şikayet edeceğim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    İş bankasının cevabı geldi

"29-30 Temmuz 2020 tarihlerinde BİST Birincil piyasada halka arz edileceği ilan edilen FADE Gıda A.Ş. payları için halka arz taleplerinin bir kısmı aşırı yoğunluk sebebiyle henüz BİST'e iletilemeden halka arzın ilk gün yeterli talebe ulaşılmış olması sebebiyle ihraççı kurum tarafından halka arz tamamlanarak dağıtım yapılmıştır.

Başvurunuz üzerine yapılan incelemede Bankamızca kabul edilerek sisteme girişi yapılan bir talimatınız olmadığı görüldüğünden tazmin talebinizi olumlu sonuçlandıramadığımızı üzülerek belirtir, sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz."

Herkese aynı cevabı yazmışlar BBDK ya şikayet edeceğim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bddk ya sikayet edin bence. Madem boyle bir durum var simdi mi akillarina gelmis bu aptallarin? Tamamen kiviriyorlar haberiniz olsun. Ayaginizi hic cekmeyin. Gerekirse 10bin lira para harcar o bankayi dava ederim. Ben bu kadar kararliyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

3. 12:55 eşleşmesi çok önemli bakalım hayırlısı ne olacak iş bankası konusunda uyarıları mı yapmıştım ..

4. Eşleşme çok güzeldi alıcılı kapattı bol kazançlar herkese..

5. Kademelerde nekadar vardı acaba gören varmıydı? Kapanışı tavan olarak kabul etsek mi ))

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hisse fiyatlaması nasıl oluyor. tek değer mi oluyor bir seansta?

7.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Kademelerde nekadar vardı acaba gören varmıydı? Kapanışı tavan olarak kabul etsek mi ))

125k alıcı vardı 05 kademesinde

8.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    125k alıcı vardı 05 kademesinde
    Bilgi için teşekkürler, ihtimal dahilinde kapanış suanki fiyattan yüksek olacak gibi ...

Sayfa 88/114 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •