Sayfa 88/370 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2953 madde; 697 - 704 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Son dk larda yaptı yapacağını. Karanlık odada da galiba süpürme olduki en güzel hareket bence bu oldu.

Ama asla sağlamda oldugumuzu düşünmüyorum hâlâ. YTD.
    Kozal gayet sağlam da, sizin sinir sisteminiz çok sağlam durmuyor diye düşündürüyorsunuz naçizane. Allah muhafaza sağlığınızı kaybedersiniz bu gerginlikle..Bir süre çok izlemeseniz daha iyi olur kanımca ama kendiniz kendinizi daha iyi bilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Kozal gayet sağlam da, sizin sinir sisteminiz çok sağlam durmuyor diye düşündürüyorsunuz naçizane. Allah muhafaza sağlığınızı kaybedersiniz bu gerginlikle..Bir süre çok izlemeseniz daha iyi olur kanımca ama kendiniz kendinizi daha iyi bilirsiniz.
    Yapıcı elestiriniz için teşekkür ederim. İyiyim sağolun. Belkide başka alandaki agresyonum biraz manik biçimde buraya yansıyor olabilir. Lütfen anlayış gösterin yoksa başka şekilde boşalımı daha kötü sonuçlara neden olabilir takdir edersiniz.

Ayrıca tersine itibar puanı verenlerde var Şükranlarımı sunarım.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. beklentilerin oldukça altında mı gelmiş bilanço. 367 milyon son çeyrek. ben mi yanlış gördüm.

4. ben begenmedım bılancoyu begenen varmı yatırım tavsıyesı degıldır

[18:58, 01.03.2021] Yak: 1.810.379 2020
    1.767.292 2019 karları
    [18:59, 01.03.2021] Yak: 1.447,1 kozal 2020 9 aylık kar
    [19:00, 01.03.2021] Yak: Beklentinin altında açıkladı
    [19:01, 01.03.2021] Yak: 2.084,0 iş yatırımın kozal 2020 yılı kar beklentisi

6. Ons altin fiyatlari etkikemis olabilir.kur farki...kar gecen seneyi gecmis bu krizde.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Yapıcı elestiriniz için teşekkür ederim. İyiyim sağolun. Belkide başka alandaki agresyonum biraz manik biçimde buraya yansıyor olabilir. Lütfen anlayış gösterin yoksa başka şekilde boşalımı daha kötü sonuçlara neden olabilir takdir edersiniz.

Ayrıca tersine itibar puanı verenlerde var Şükranlarımı sunarım.
    Rica ederim..Boşverin puanı, puantajı. Kendinizi koruyun yeterli bence, sağlık gibisi var mı, hem para pul bir şekilde 3-5 az çok bir şekilde yerine gelir Allah’ın izniyle yeter ki kazançlarımızı yiyebilecek ağız tadımız olsun..Her şeyin hayırlısını dileyelim, sakin olmaya çalışalım. Su akıp yatağını buluyor ve bu Koza grupta çok çok daha iyi yerlere gelecek diye düşünüyorum ama saatlik- günlük bakıldığında çok zordurlar. Alıp bir süre unuttuğum hiçbir zaman kaybetmedim bunlardan.

Gelen kar rakamı hayal kırıklığı gerçekten. 2,1 mlyr yıllık net kar, 700 civarı son çeyrek net karı bekleniyordu.
    Sebebini iyi analiz etmek lazım elbette ama 2020 son çeyrek gram fiyat ortalaması tarihi zirve olan 470 TL civarında idi. Şaşırtıcı bir son çeyrek sonucu ( yüksek mevduat faiz gelirine rağmen ) .
    Malum gram fiyatları yeni yılda 400 TL civarına düştü, yani faaliyet karlılığı daha da düşecek.
    Rezervlerle ilgili olarakta hayal kırıklığı bir açıklama yapılmıştı.
    Her ne kadar 2 hafta önce vedalaşmış olsamda takibi bırakmadım ve merakla takip etmeye devam ettim.
    Tüm bunlara rağmen hisse çok canlı. Yabancı takas oranı da tarihi dibine yaklaştı.
    İlginç şeyler oluyor bizlerin göremediği.
    İzlemeye devam etmek daha anlamlı gibi.

Sayfa 88/370 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •