Sayfa 88/254 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2032 madde; 697 - 704 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1.  Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    Çağrı fiyatının kaçtan yapılacağı önemli burda desteksiz sallayanlara itibar etmeyin
    Piyasa fiyatlamasının buralarda dolaşması nedeniyle beklentim bu fiyatlar, ama kipa da çağrı fiyatı alış fiyatından çok yüksek geldi malumunuz ..Yani olması gereken bence çok daha yüksek fiyatlar. YTD

En azından SPK'nın şu soruyu sorması gerekiyor, siz bu firmayı kaç sene önce kaç liradan halka arz ettiniz, o zaman o değerlemeler nasıl yapıldı??? eğer daha düşük fiyatlar söz konusu olacaksa sebebi ne..YTD

2. çağru fiyatı ne zaman belli olur tahmini olan var mı

3. maalesef zorunlu olarak satmış bulunmaktayım diğer kagıtlarda maliyet düşürmek için tek karda olduğum megapımı sattım istemeye istemeye kısmet artık hayırlısı ytd

4. Keşke satmasaydın toparladı megap

5.  Alıntı Originally Posted by basak Yazıyı Oku
    Keşke satmasaydın toparladı megap
    toparlaması için değil diğer kağıtlarım çok düştü ondan maliyet düşürmek için yani onlar düşmeseydi fazla satmazdım gerçi onlarda baya toparladı kısmet bu kadarmış ama bence kagıt iyi ve ucuz kağıt bigün buluşmak dileğiyle

6.  Alıntı Originally Posted by basak Yazıyı Oku
    Aynı fikirdeyiz hepsinden daha çabuk toparlayacağından emin olabilirsin.
     Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    Çağrı fiyatının kaçtan yapılacağı önemli burda desteksiz sallayanlara itibar etmeyin
     Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    tahminim 1.56 olabilir belki ya sa inşallah 1.75 ytd il defa çagrı denk gelecem daha önce denk gelen var mı nasıl olacak
    Biz burada 1.21 derken desteksiz mi sallamış olduk, bu fiyatı yazdığımda hisseniz 1.73 idi ve bugün 1.30 görüldü.

kaan arkadaşım çağrı fiyatı olarak 1.56-1.75 rakamlarını nasıl bulduğunu öğrenebilir miyiz, bana sorarsan öyle değil! !

yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Biz burada 1.21 derken desteksiz mi sallamış olduk, bu fiyatı yazdığımda hisseniz 1.73 idi ve bugün 1.30 görüldü.

kaan arkadaşım çağrı fiyatı olarak 1.56-1.75 rakamlarını nasıl bulduğunu öğrenebilir miyiz, bana sorarsan öyle değil! !

yatırım tavsiyesi değildir..
    işlem gördüğü fiyatı baz almıştım ama dediğim çağrıya hiç katılmadım nasıl hesaplanır bilmiyorum siz var mı dayanağınız siz nasıl bu fiyatı buldunuz

8. Sermayenin yüzde 50 sinden fazlasini ele geçirdiği için hisse alımı için zorunlu çağrı yapmak zorundadır.teblig kısaca soyle çağrı yükümlülüğünün dogdugu günden itibaren çağrı yapmak zorundadir.Cagri fiyatı geriye dönük altı aylık ortalama fiyattan yapilir eğer çağrı yapılacak pay grubunda daha önce hisse geri alımı yapıldıysa en yüksek yapılan geri alım fiyatından düşük olamaz.B grubu paylarda 1.21 den alım yapıldığı için en düşük çağrı fiyatımız 1.22 olmalı tebliğe göre

Sayfa 88/254 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •