Sayfa 88/312 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 697 - 704 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Düzeltiyorum çekilin intem düşüyor

Bu ne kardeşim tavana derken salıyon

Gucun yetmeyecekse kitleyemeyeceksen niye kaldırıyormuş gibi yapıyon

2. Bizim intem fazla kalabalığı sevmez nazlıdır küser... Bu kadar vatandaş nerdeymiş şimdiye kadar 😄

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

3. 159 milyon dolara yabancıya satıldığını söylediler ya, twitterda Gültekin bey. O nedenle talep fazla, 80-100 olur diyorlarç.

4. Kamuya açıklamış oldukları resmi haber yok itibar etmem ve bu pazarlama şirketi arkasında ecyap olmadan alan ne yapacak turşumu kuracak. Bütün yapı grubunu satarsa tamam ona lafım yok o zamanda o fiyat olmaz ve grubun diğer kağıtlarıda hareketlendirdi.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

5. Özetle ecyap olmadan intema bir hiçtir intemde ecyapın markalı parlak yüzüdür vir bütün halinde işe yararlar.

6. Burada olan şeyin tek açıklaması patron yürü emrini vermiş gerisi boş senelerdir hisse satarım korkusuyla bizleri bezdirdi bütün çıkışları durdurdu bir çok yatırımcıyı zarara uğrattı şimdi yürüsün demiş buna rağmen günahları çok borsadan soğuyan o kadar çok insan varki bütün patron şirketleri senelerdir yatırımcının kanını emdiler ben bu tarz olan şirket sahiplerine ve özellikle emir vermişlerse hakkımı zaten helal etmiyorum.

7. Bugun de epey atlayan oldu sanırım yıne tavan serisi başladı diye ama

Spekcik onları kusturacak yine

Şöyle ahız tadıyla götürsene be kardeşim

Zaten dünyanın malını topladın

Bırak biraz eskıler kazansın

Bırak bırazda gunlukçuler kazansın

Sen zaten milyonları kazanıyorsun

8. http://m.aksam.com.tr/ekonomi/eczacibasi-mutfak-satiyoruz-ama-eglence-sirketine-donusecegiz/haber-665012 hareketliligin sebebi bu mu

Sayfa 88/312 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •