Sayfa 880/996 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. https://www.dunya.com/gundem/guris-i...-haberi-136956

2011 yılı idris yamantürk roportajı, lokman yamantürkü tevfik ya da müşfikin oğlu sanıyordum idris yamantürkün abisinin torunuymuş. idris yamantürk emekli olduktan sonra 2ye ayırmışlar şirketi enerji ve sanayi olarak kendisi anlatıyor merak edenler okuyabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Asil çelik degilde Diler grup olmasa diyelim.

Ayrıca birdahaki GK katılıp parsan yönetimin Teyfik Bey'in kardeşi Müşfik Bey'e verilmesini talep edeceğim.

Müşfik enerji şirketlerinde destanlar yazarken teyfikin demir çelik şirketleri yerlere sürünüyor
    Yaşıda genç anasını satiimm

3.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Yaşıda genç anasını satiimm
    Ayıp olmasın sonra Tevfik Başkan'ına. Bir de bu GK ya gidenlerin durumu hakkında ne düşünüyorsun mesela? Yönetim arkalarından kıs kıs gülüyor mudur?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. https://www.parsan.com/tr/index.php/faaliyet-raporlari/ 2022 faaliyet raporu yayınlanmış Motor aksamları işlerin büyük bölümünü oluşturuyor elektrikli araçların çoğalması şirket faaliyetlerini etkileyecekmi diye mail attım yatırımcı ilişkilerine bununla ilgili somut adımlar atılıyor kap acıklamsı yapılacak diye cevap verdiler. Bu konu çok önemli elektrikli motora geçiş parsanı ne kadar etkileyecek ??

5.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    https://www.parsan.com/tr/index.php/faaliyet-raporlari/ 2022 faaliyet raporu yayınlanmış Motor aksamları işlerin büyük bölümünü oluşturuyor elektrikli araçların çoğalması şirket faaliyetlerini etkileyecekmi diye mail attım yatırımcı ilişkilerine bununla ilgili somut adımlar atılıyor kap acıklamsı yapılacak diye cevap verdiler. Bu konu çok önemli elektrikli motora geçiş parsanı ne kadar etkileyecek ??
    Baya etkileyecek malesef . Oyuzden strateji gerek . Savunma sanayine agir sanayi hamleleri yapilmali . Motor aksamlari degilde motor uretmeli .

Boylarini asiyorsa insaat demiri isine girsinler . Yevmiyeleri cikar .

Dovme demirle aks la sunla bunla buraya kdr . Buyuk bir revizyon lazim .

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Baya etkileyecek malesef . Oyuzden strateji gerek . Savunma sanayine agir sanayi hamleleri yapilmali . Motor aksamlari degilde motor uretmeli .

Boylarini asiyorsa insaat demiri isine girsinler . Yevmiyeleri cikar .

Dovme demirle aks la sunla bunla buraya kdr . Buyuk bir revizyon lazim .
    Elektrikli araçların motor bölümüde dahil çoğu yeri alüminyum bence aliminyum parça üretiminede girmeli

7.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Elektrikli araçların motor bölümüde dahil çoğu yeri alüminyum bence aliminyum parça üretiminede girmeli
    Yaziyoruz da bunlar hicbirseye girmez kardesim . 160 m euro luk yatirimda tesvik vs oldugu icin aldı yaptigi birseyde yok ortada , konteynrda genel.kurul yapar fabrika gezdirir ancak

Bir kere yatirim yapmasa yas itibariyle musait olmayan biri var başta ve herseyi ben bilirim havasinda adam 80 yasinda bu adam ne risk alabilir nede soyleneni anlayabilir .

Oyuzden mechule suruklenmis gidiyoruz hayatimz heyrcanmz tukeniyor . Hayatlar erteleniyor nicin bir hic icin . Usd alan adam 5 yilda %700 cebine koydu . Aldigi usd faizine girmedm bile .

Biz ne yaptik 5 sene once 30 lira suan 50 lira . Hadi dibinden sayalim 10 lira suan 50 lira .

Sorsan buyumus yatirim yapmis .

Menkulun en parlak aninda dolar bazinda %500 600 yaptigi zamanda arsayi degerlendiremedi . Bana sorarsanz korkakliktan tasinamamak hikaye .

Bunun buyumesi kendisine kalsin . Arsayi meydana cikarsin 2 3 haber yollasin defolup gidelim . Yillardr verdigi birsey yok zaten

8. 160 200 milyon euro civarı hemde yıllar öncenin parası ile yatırım yapacaksın parsn.

Ama 15.000 M2 kapalı alanı olan omtaş 94.000 M2 kapalı alanı olan parsanin yarısı kadar ciro yapıyor.

Hesap kitapta muazzam anormallikler var

Çok isterdim Allah bunun hesabını sorar demeyi ama el ilahtan ondan bundan medet ummayi bırakalı çok oldu.

Yapanın yanına kar kalıyor herşey .

Ben bu grupta gördüklerimi borsanın adı çıkmış en fırıldak tahtalarinda görmedim.

Yüce Zeus bunların belasını versin zerre hakkımı helal etmiyorum

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 880/996 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •