Sayfa 881/1001 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Üstad yöneticiler hele Sayın Medwig görürse kaçırmaz bu fırsatı...
    Kaldırayım o zaman linki, merak eden özelden sorabilir veya markette aratabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by oldskool Yazıyı Oku
    Kaldırayım o zaman linki, merak eden özelden sorabilir veya markette aratabilir.
    Rica etsem atabilir misiniz bana

3.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Sn.admustafa, sizi tekrar burada görmek çok güzel. Karakteri iyi olanın sevenide bol oluyor. Hoşgeldiniz,umarım paylaşımlarınızla hepimizi aydınlatmaya bundan sonrada devam edersiniz.
    Devam etmeye çalışıyorum üstadım

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    eurobond fonların Fon Satış Valörü 2 olanda var 3 de 4 de. bu nasıl oluyor?
    İçeriğindeki Eurobondların işlem gördükleri borsaya göre değişebilir diye tahmin ediyorum. Genelde TR Eurobondları içerenler 2-3 gün. Yabancı ülke bondları içerenlerde 3-4 şeklinde benim gördüğüm kadarıyla.

Alıntı Originally Posted by gogoman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu fon portföy takip dosyasının içindeki hisseleri değiştirmek için köprü düzenlemeden giriyorum fon kodunu değiştiriyorum fakat güncellemiyor bunun sebebi ne olabilir acaba

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eğer hisse BIST'te işlem görüyorsa hisse kolununa hisse kodunu yazarsanız köprüde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok aslında. Başka bir borsada işlem görüyorsa köprüyü düzeltmeniz gerekecektir. Dikkat etmeniz gereken bir noktada hisse kolununda isim alan kısmı silmeniz gerekiyor düzenleme yapmak için.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    üstat hoş geldiniz...
    Hoşbuldum üstadım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    En yüksek CDS 600 olmuş, şu anda 517. Minimum 235. SON 1 YIL.

Daha kötü olma ihtimali azalmış gibi görünüyor. Biraz daha kötüleşse bile daha kötü gideceği marj az.

Dolayısı ile IPV veya DBH duruma göre iyi kar getirebilir CDS düşerse. CDS 250 lere gelince satılıp beklenip 500 lere gelince tekrar alınabilir. DBH çok oynak elince çok uzun vadeli tahviller var. IPV daha stabil kısa vadeli tahvil oranı yüksek.

Basit mantık ama çalışır mı sizce?
    Genelde bu şekilde çalışıyor beklentiler biraz farklı olabiliyor. Genelde döviz yükselirse fonun değerininde yükselmesini bekleniyor o yüzden beklenti gerçekleşmemiş gibi oluyor
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

5. Osd fonu son bir aydir alamıyordum salı alış girmiştim bugün alım yapmış.

6. Mps % +1.24

7.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Mps % +1.24
    Nereden öğrenebiliriz?

8.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Nereden öğrenebiliriz?
    Ziraat bankası yatırım hesabımdaki fon pörtföyümde bu fon var, bu saatlerde güncel fiyatı görülebiliyor.

Özetle ziraat yatırım hesabınız olmalı ve bu hesapta minimum miktarda bu fondan olmalı.

Sayfa 881/1001 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •