Sayfa 882/1974 İlkİlk ... 38278283287288088188288388489293298213821882 ... SonSon
Arama sonucu : 15791 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. İtalya’nın Napoli şehrinde bulunan dünyanın en tehlikeli süper yanardağlarından Campi Flegrei kalderasında 2.6 büyüklüğünde deprem kaydedildi. En son püskürme 1538 yılında olmuştu. Bölgedeki uzmanlar gelişmeleri takip ediyor, Campi Flegrei Yanardağı’nda 2005 yılından beri magma… twitter.com/i/web/status/1…
    Süper volkan diyor. Santorini daha beter bir süperdir.
    Cok onemli haber. Patlarsa yuksek olasilikla Ege ve devaminda Icanadoluya kül yağar.
    Fakat ruzgarlar bu kulleri Istanbul uzerine de getirebilir.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

3.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Boş adam. Hiç ciddiye alma abi. Korkutuyor. Görevi korkutmak. Fakat diger taraftan yaptigi iş faydali.
    Su yok, susuzuk yaninda deprem hicbirseydir. Istanbuldan insanlari kaciriyor da insanlar Ege'ye falan kaciyorlar.
    Ordu'ya Giresun'a falan giden yok.

4. Üç bin yıl sonra üç tarafı denizlerle kaplı ana karada ortaya çıkacak yıldızların çocukları. "SALDIRACAKLAR saldıracaklar hiç bıkmadan kara elbiseliler." "Koruyacak Tanrı gökyüzünden gelenlerin çocuklarını. " "Ve o gün bir tepenin üzerinde yükselcek koyu gümüş renkli ikiz yıldız

5. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

6. Anadoluda son 900 sendeki tüm kaydedilebilmiş büyük ve yıkıcı depremleri tarihsel olarak ardışık bir zamansal etkileme korelasyon var mi yok mu detaylıca inceledim
    Sonucunda anadoluda 7 civarı şiddette birbirine en yakın iki deprem 1509 İstanbul ve 1514 Maraş depremleri olmuş
    Başka yakın 2 büyük deprem de 29 sene fark var..
    1766 Depremi İstanbul
    1795 Maraş...
    Yani aynı yıl anadoluda 7 civarında yıkıcı deprem tarih kayıtlarında yok..
    Bu olmaz demek değil elbet lakin levhaların birbirini peşpeşe tetiklediği gibi bir kesinligin olmadığını gösterir bu

7. Az önce İYİ Parti Genel Bşk @meral_aksener 'le konuştum. Son 6'lı Masa toplantısında yaşananları sordum, anlattı: "O güne kadar hiçbir şekilde Kemal Bey ya da başkası cb adayı ismi konuşulmamıştı. O gün masaya oturduk.+++
    Candaş Tolga İşik...

"Baktım ki benim dışımdaki herkesle Sn. Kılıçdaroğlu'nun adaylığı görüşülmüş, anlaşılmış. Söz en son bana gelene kadar herkes Kemal Bey'in adaylığını dile getirdi. Bana söz gelince bizim anketlerde Yavaş ve İmamoğlu çıkıyor dedim.+++
    "Ama isterseniz bir kamuoyu araştırması yapalım ona göre hareket edelim dedim. Sn Kılıçdaroğlu kabul etmedi bu önerime hiddetlenip ayağa kalktı. Kendi adaylığının bugün ortak bir yazılı açıklamayla duyurulmasını talep etti. Ben de partime sormadan böyle bir karar veremem dedim++
    "Siz imzalamayın o zaman biz imzalarız duyururuz deyince ben masadan kalkayım o halde dedim. Siz bilirsiniz dedi. Ali Bey tansiyonu düşürmek için araya girdi. Ve aday isminde değil ama adaylık konusunda bir mutabakata varıldığına dair bir metne imza atıldı" dedi.
    Akşener'in sözlerinde bir yeri eksik yazmışım, Meral Hanım "Ali Bey ve Ahmet Bey tansiyonu düşürmek için araya girdi" dedi. Ben sadece Ali Babacan yazmışım. Özür diliyor, düzeltiyorum.
    .................................

8. İyi Partili İbrahim Özkan:

İYİ Parti'ye 47 bin yeni üye kaydı olduğu öğrenildi. Yeni üyeliklerin büyük bir kısmı İç Anadolu ve Karadeniz bölgesinden.

Sayfa 882/1974 İlkİlk ... 38278283287288088188288388489293298213821882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •