Sayfa 888/1044 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

5300 geldi kahve çizgi 5450

Hedefe değdik izleyelim bakalım bundan sonrasını.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

USD/TRY 1.5 yıl geçmiş aradan 21.40 üzeri haftalık kapanışlar da, turuncu trend 25 tl.

3. ONS kırmızı trend altın da olması olumlu değil ama 1941 lik fibo seviyesinde tutunuyor.
    Alta inerse 1892 ve gri trend, fibo 1836 seviyelerinde.

4. ODAS Kesikli çizgi üzeri kaldıkça olumlu algılanabilir, 8.31 üzeri haftalık kapanışlar önemli.

5. Üstad bizim çocuklar nerde ekipten ses seda çıkmıyor, eskiden güzel muhabbetler yapardık özledik.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Üstad bizim çocuklar nerde ekipten ses seda çıkmıyor, eskiden güzel muhabbetler yapardık özledik.

Ellerinize sağlık hocam, ben şahsen sessiz sessiz izliyorum, malum yaz geldikçe kedi, köpek ve tavuklara ilave olarak bahçe işleri başladı, hatta bu sene 2 bahçe birden olduğu için baya yorucu olacak/oluyor gibi

En son Aralıkta bir hisse satmıştım, geçen yine 5 yıl önce aldığım bir hisseden kenarda bıraktığım az bir mal vardı onları sattım, sadece Vakıfbank ile ilerliyorum, Vakıf alalı neredeyse 2 yıl olacak, bakalım onu satmak ne zaman nasip olacak (:
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. Sen zaten buradasın Lütfü hocam, sultan selim kayıp beyaz atlı yok, İzcan yok, Alyel ablamız vardı.

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sen zaten buradasın Lütfü hocam, sultan selim kayıp beyaz atlı yok, İzcan yok, Alyel ablamız vardı.

Borsada parayı bulan kayıplara karışıyor galiba

Alyel hanım ailesiyle ilgilendiğini yazmıştı en son yanlış hatırlamıyorsam, tabi emekli de olmuştu.

Selim hocam işleri yoğunlaşınca forumu asıyor
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 888/1044 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •