Sayfa 888/1000 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Batmamış merak etmeyin 20.93 gelmiş
    Ayran şişesi yine elimizde kaldı...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. Merhabalar sizce en iyi özel bankacılık kimde? Aradığım özellikleri tr ve yurtdışı borsalarda düşük komisyon ile işlem yapabilme, ortalama üstü vadeli mevduat faizi, iyi bir mil programı dahilinde gerçekten ayrıcalıklı kredi kartı programı olan ve mt bilgili bir banka. Çok sey mi istedim acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by he11boy Yazıyı Oku
    Merhabalar sizce en iyi özel bankacılık kimde? Aradığım özellikleri tr ve yurtdışı borsalarda düşük komisyon ile işlem yapabilme, ortalama üstü vadeli mevduat faizi, iyi bir mil programı dahilinde gerçekten ayrıcalıklı kredi kartı programı olan ve mt bilgili bir banka. Çok sey mi istedim acaba?
    Eskiden özel bankacılık oranları paylaşılırdı ama son zamanlarda pek paylaşım olmuyor. İstediğiniz özellikleri içeren tek bir banka olacağını sanmıyorum. Ayrıca hisse senedi işlemleri için bankalar aracı kurum rahatlığında olmayacaktır. Bence mevduat ve kredi kartı için banka, hisse senedi işlemleri için aracı kurum arayın.

4. Şimdi ben yanlış hesap mu yapıyorum acaba? 1)Yıllık tefe TÜFE banka mevduat faizine esit. Real de daha bile az bence.
    2)eurobond, yabancı hisse senedi gibi ürünlerde döviz alış satış karı da işin olduğundan acayip bir vergi beyanı gerekiyor.
    3)parayı altın ya da dolar yapıp yastık altı yapsan en iyi ihtimal değerini korursun. (ABD yıllık enflasyon %2 civarı) belki de koruyamiyorsun bile.
    tasarruf etmek isteyen ne yapacak peki? Bu 3 denklemden yanlış olan varmı? Hayır ne yapacağız yani? Böyle saçma bir vergi sistemi nerede var? Topçular milyon dolar kazanır verdikleri vergi oranı ne benim ne? Off yaaa

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by he11boy Yazıyı Oku
    Şimdi ben yanlış hesap mu yapıyorum acaba? 1)Yıllık tefe TÜFE banka mevduat faizine esit. Real de daha bile az bence.
    2)eurobond, yabancı hisse senedi gibi ürünlerde döviz alış satış karı da işin olduğundan acayip bir vergi beyanı gerekiyor.
    3)parayı altın ya da dolar yapıp yastık altı yapsan en iyi ihtimal değerini korursun. (ABD yıllık enflasyon %2 civarı) belki de koruyamiyorsun bile.
    tasarruf etmek isteyen ne yapacak peki? Bu 3 denklemden yanlış olan varmı? Hayır ne yapacağız yani? Böyle saçma bir vergi sistemi nerede var? Topçular milyon dolar kazanır verdikleri vergi oranı ne benim ne? Off yaaa
    Genelde özel bankacılık için 1000K üzeri para istiyorlar.
    Yani bu işi bilse bilse Wefster üstad bilir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by he11boy Yazıyı Oku
    Şimdi ben yanlış hesap mu yapıyorum acaba? 1)Yıllık tefe TÜFE banka mevduat faizine esit. Real de daha bile az bence.
    Paranızı harcayın mümkünse inşaat sektörüne harcayın yoksa eritiriz deniliyor özetle

7. 6 senelik AK yılların trendi: devalden asla TL varlıklar ile kurtulamazsınız. sistem bu, ona uyacak ve sakin kalacaksınız.

8. Bankam MKK ücreti olarak aylık 1 liranın altınde kesinti yaparken Mayıs ayından itibaren bu kesinti yaklaşık 5 tl ye çıkmış. Bu ücret normal mi? Detaya baktığımda BSMV 0,45 komisyon:4,2 gibi bir ücretlendirme var.

Sayfa 888/1000 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •