Sayfa 89/108 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon
Arama sonucu : 861 madde; 705 - 712 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. X li sitede yazmış

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku

X li sitede yazmış
    Aaaaa manipülasyon mu varmış? Bak sen, çok ilginç..

Ben haftalardır kime küfrediyorum zannediyorsunuz?

3.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Aaaaa manipülasyon mu varmış? Bak sen, çok ilginç..

Ben haftalardır kime küfrediyorum zannediyorsunuz?
    Sence ne olur ortağım bu saatten sonra
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Hiçbir yükseliş sonsuz olmayacağı gibi hiçbir düşüşte sonsuz olmaz.

Eğer endekste izin verirse, pazartesi/salı günü bir tepki bekliyorum. Tepki gelmezse ver elini 4.90-5.00 aralığı. Ondan sonrası tufan.

hadi gene iyisiniz hisse %3 artıda bide küfür ediyorsunuz güzelim senete

6. 3.5 aydır düşen hisse endeksin %3.19 yaptığı bir günde %3.31 yapabildi.

Bu kadar büyük bir düşüşe çok daha iyi bir tepki vermeliydi,hatta tavan yapmalıydı.

İşlem hacmi de yerlerde süründü bugün. Ama düşerken hacim rekorları kırıyorduk.

Velhasıl yarın olmazsa çarşamba aldıklarını fazlasıyla geri verir merak etmeyin. Ne de olsa alanlar 3. gün gömüyorlar malı. Kimse tutmuyor aldığını. Alanlar trade için alıyorlar. 3 aydır bariz hisse artıran bir Denizbank var, o da çay kaşığıyla..Halbuki satanlar kepçe ile satıyorlar...

Kısacası, Bugün ki hareket beni hayal kırıklığına uğrattı. Aylarca sürüneceğiz gibi geliyor bana. Ne tepkinin derecesinden ne de işlem hacminden hoşlanmadım.

Küfürlerimi çarşamba gününe saklıyorum. Küfür etmeye bile modum yok bugün.

Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    3.5 aydır düşen hisse endeksin %3.19 yaptığı bir günde %3.31 yapabildi.

Bu kadar büyük bir düşüşe çok daha iyi bir tepki vermeliydi,hatta tavan yapmalıydı.

İşlem hacmi de yerlerde süründü bugün. Ama düşerken hacim rekorları kırıyorduk.

Velhasıl yarın olmazsa çarşamba aldıklarını fazlasıyla geri verir merak etmeyin. Ne de olsa alanlar 3. gün gömüyorlar malı. Kimse tutmuyor aldığını. Alanlar trade için alıyorlar. 3 aydır bariz hisse artıran bir Denizbank var, o da çay kaşığıyla..Halbuki satanlar kepçe ile satıyorlar...

Kısacası, Bugün ki hareket beni hayal kırıklığına uğrattı. Aylarca sürüneceğiz gibi geliyor bana. Ne tepkinin derecesinden ne de işlem hacminden hoşlanmadım.

Küfürlerimi çarşamba gününe saklıyorum. Küfür etmeye bile modum yok bugün.
    bugün beklediğin tepkiyi belki yarın verir bellimi olur

8. Sabrede sabrede kazanacağız asyerge ortağım zararına 1 lot bile çıkmaz bizden

Sayfa 89/108 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •