Sayfa 89/972 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 705 - 712 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dostum Webster üstadın tekrarı olmuş.
    Yine de çok teşekkürler.
    Üstat Webster üstadın öngörüsü doğru çok fazla düşme yok. Diğer borsalar çakıldı.

2. Mart şubattan daha şey, nisan da zaten marttan daha şey olacak diye bir deyiş geldi aklıma, neyse %20 ile MACtayim, zararda yaklaşık %20, kapatip ekranı bakmayacagim diyorum ama mümkün olmuyor malesef, uzun vadeci olduk kabul etme zamanı bence, belki 100de 50 ile alsat yapıp ortalama düşürmeye çalışırım ama bu sans oldukça yetmedi sıvadık derim sonunda muhtemelen

3.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Bu hafta 80 binleri görecez bence tahmin tabi benimkisi
    Yakın zamana bakacak olursak 22 ocak 2018 de endeks 121.xxx tepe seviyesinden 12 ağustos 2018 da ise 88.xxx seviyelerine gelmiş.Yaklaşık yedi aylık bir süreç. Bu düşüşün nedenleri ise ticaret savaşları, erken seçim söylemleri olarak belirtiliyor. Bu güne gelindiğinde ise 20 ocak 2020 de endeks 122.xxx seviyelerinde iken bugün 16 mart 95.xxx seviyelerine iki aylık süreçte gerilemiş. Düşüş çok hızlı olmuş. Bu durumun alınacak önlemler ile yavaşlatılabilinir ama işin ticaret, üretim, istihdam, sağlık gibi bir çok yönü olduğu gibi bu tüm dünyayı ilgilendiren bir sorun. Bazı sektörler bu durumdan olumsuz etkilenecekler ve etkileniyorlar. Örneğin ulaşım, turizm gibi. Yani olay çok farklı. Korkarım ki bu düşüş süreci uzayacak.

eurobont fonun dan cıksakmı ,kalsakmı karar veremedim

5.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Mart şubattan daha şey, nisan da zaten marttan daha şey olacak diye bir deyiş geldi aklıma, neyse %20 ile MACtayim, zararda yaklaşık %20, kapatip ekranı bakmayacagim diyorum ama mümkün olmuyor malesef, uzun vadeci olduk kabul etme zamanı bence, belki 100de 50 ile alsat yapıp ortalama düşürmeye çalışırım ama bu sans oldukça yetmedi sıvadık derim sonunda muhtemelen
    nisan da martı aratmasın da, bu gidişle öyle olacak gibi görünüyor, hiç olumlu gelişme yok, yakında bizde de sayılar artmaya başlarsa durum daha da kötüleşecek, gerçi o zaman borsadan çok canımızı düşünürüz herhalde.
    ben de al sat yapmaya çalışarak ortalamayı düşürmeye çalışıyorum ama her zaman denk gelmiyor, düşüreyim derken arttırıyorum bazen, bugün mesela birer miktar alış verdim ama kapanış artı olursa yine terste kalırım.
    böyle böyle biraz zor çıkar hatta belki de hata yapıyoruz ama bu zararları da başka türlü nasıl çıkaracağız bilmiyorum, bir yandan da kol mu kessek işler daha kötü hale gelirse 70 binlere gidersek diye düşünüyor insan.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şu ortamda artış için hiçbir mantıklı gerekçe yok, aynı şekilde düşüş içinde çok ciddi bir gerekçe yok, çünkü düştüğü kadar düştü zaten
    Bundan sonra yatayda kalmasını mantıklı buluyorum.
    Üç aşağı beş yukarı gider gelir gibi.

Ha ani yükşelişler olurmu olabilir, ama çokta sağlıklı bir durum olmaz bence.
    Finans bir ara dolarda da düşüş bekliyordun. Durum ortada. Hayal aleminde yaşama. İnsanlara moral vermek güzel bir şey. Ancak gerçeklerden uzaklaşmak da çok yanlış bir şey.

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Grip ama aga o nefes darligini ceken bilir cok feci bisi
    Gecen kasim ayinda Ankara da bole viral bi rahatsizlik cektim yattim gunlerce
    gece de nefes alma da ole zorluk vardi ki...
    hic iyi degil dostum hic....

kucumseme bu durumu lutfen
    olenler olenler....

yoksa hapsir tiksir salya sumuk ol onemli degil ucunda olmek var geri donmek te yok bilesin..
    Adam 90 yasinda olmus
    İlk korona vakasi oldu diye duyuruyor belcika
    Ya adami sinek isirda zaten olecek

Olenlerin hastalik durumu neden net aciklanmiyor bir dusunun servet hocam?

Bunlarin meslek yaz cinsiyet gelir cografik durum son gecirdigi hastaliklara ait analiz var mi elinizde?

Parite dolari yukari cekiyor
    Onsa salarsa dolar saha kalkar.
    Baski var uzerinde...
    Euro iyi cikis yapti
    Toplantidaydik yeni bakiyorum
    Baktikca yazacagim...ytd

Sayfa 89/972 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız