Sayfa 89/279 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 705 - 712 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Görünen o ki beklenen rezalet gerçekleşecek ve temettü ile birlikte 3.80 lere geri basacak.. ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Atarmı atmazmı bilmiyorum ama 4.14 e malı veriyor.

3. Mal iyi gibi gorunuyor. Bu ayın sonunda Net 0,2771 tl temettu var. Gerek FK, gerekse pd/dd olarak endex 100.000' e kosarken ucuz gorunuyor. Ilk çeyrek bilancosu fena degil. Ama bunlara rağmen gitmiyor. Nede olsa kara kara tüten bir bacası yok.

4. Pastayıda koyalım hem jan janlı hemde anlaşılır olsun. Aslinda bir önceki koydugum takaslarda dikkatimi çekmemiş. Bu zamana kadar ISYAT'ın takaslarda lider oldugu hisselerden hiç ekmek yiyemedim gibi zarar ettim. Hem bu istatisligim hemde emekli fonları ve deutche nin satısları umutsuzluk olusturdu.

Bu arada yazdıklarım yatırım tavsiyesideğildir. Bilgilerinize.

5. 1 aydır mal gibi bekledim teknik işleyecek diye. Bugün artık iyice bıktım bi ara 5k 5k abandım 4.13e kadar verdim. Sonuöa mal gibi 1 ay bekledik elde var sıfır. Pazartesi temettüsü var alana hayırlı olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by breed Yazıyı Oku
    1 aydır mal gibi bekledim teknik işleyecek diye. Bugün artık iyice bıktım bi ara 5k 5k abandım 4.13e kadar verdim. Sonuöa mal gibi 1 ay bekledik elde var sıfır. Pazartesi temettüsü var alana hayırlı olsun.

Sizede hayırlı olsun. Gitmeyince ne formasyon ne teknik işliyor. Ben bu gidisle temettuyu alacağım gibi bakalım hayırlısı olsun.

istediğimiz gölden bir tas su. Bir tanker değil.

Sn. breed, en azından temettüyü bekleseydiniz bari.
    Temettü sonrası kağıdımız daha da cazip hale gelecek.
    Temettü sonrası biraz daha sabredip, yapacağı hareketlere göre karar verseydiniz.
    Ayrılışınız biraz erken oldu sanki.
    Son düzenleme : Mausolos; 24-05-2017 saat: 12:42.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

8.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Sn. breed, en azından temettüyü bekleseydiniz bari.
    Temettü sonrası kağıdımız daha da cazip hale gelecek.
    Temettü sonrası biraz daha sabredip, yapacağı hareketlere göre karar verseydiniz.
    Ayrılışınız biraz erken oldu sanki.
    Hocam açıkçası teknikte Aralık ayından başlayan yükseliş ile beraber bir trend var. O trendin temettü ile beraber 3,90 civarında desteği oluşuyor. Oraya kadar sarkıtmaz diye düşünüyordum ama bir ihtimal sanırım oraya değdirip temettü sonrası tekrar yükselişle kulbu tamamlayacak. Yalnız benim sıkıntım full girmiştim ve beklerken bir çok hisseyi de kaçırdım.

Bir nevi fırsat maliyeti diyelim. Daha büyük gördüğüm fırsatları kaçırmamak adına bundan vazgeçtim. Kalan arkadaşlara hayırlı olsun, dilediğim hacimin bir an önce artması.

Sayfa 89/279 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •