Onemli Gunler Banner
Sayfa 890/891 İlkİlk ... 390790840880888889890891 SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Pastanın büyüğü pardon PARSELİN büyüğü S9 dan bahsediyorum, açıkçası S10 u sormadım, şirkette 23/10/2023 tarihinde şifahen yaptığı açıklamada S9 dan bahsediyordu...

2. Planların durumu ile ilgili bir haber var mı ortaklar?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3. Sular yükselince, balıklar karıncaları yer..
    Sular çekilince de karıncalar balıkları yer...
    Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir...
    Çünkü kimin kimi yiyeceğine.. "Suyun akışı" karar verir...

4. Sayın kartal imar ile ilgili haber varmı?

2304FPN6DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Geçen Hafta Kartal Belediyesi Plan Projeyle görüştüm, 18. madde uygulamasının İBB ye gönderilmesi bir iki yerdeki problemden dolayı biraz geçikecekmiş, ama Bayram öncesi İBB ye gidebileceği yönünde bilgi aldım, yarın yine arayacağım, dilerseniz sizde arayıp bilgi edinebilirsiniz, umarım Bayramdan önce İBB ye gider de bizde Bayram ederiz...

6. 2024/3 Finansal Rapor Dipnotlarından;

Şirketimiz arazisinin de yer aldığı Kartal Merkez S-9 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planına ilişkin olarak Kartal
    Belediyesi'nce 3194 sayılı İmar Kanunu'nun 18. maddesi kapsamında yapılan çalışmanın tamamlanması ve Kartal
    Belediyesi Encümeni tarafından parselasyon planının İstanbul Büyükşehir Belediyesi onayına gönderilmesi
    beklenmektedir.
    Arazimizin yer aldığı Kartal Merkez S-10 Alt Bölgesi Uygulama İmar Planına ilişkin olarak ise henüz
    18. Madde çalışması tamamlanmamıştır. Bundan sonraki süreçte parselasyon planının İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nce onaylanması, onay sonrasında Kartal Belediyesi'nde 1 ay süre ile askıya çıkartılması, olası itirazların karara bağlanması
    gerekmektedir. Parselasyon planının kesinleşmesi, kadastro müdürlüğünce onaylanması ve tapu müdürlüğünce tescili
    sonrasında nihai tapu senetleri alınabilecektir.

Anlamadığım Hususlar:

S-9 için 18. madde uygulaması tamamlanmadı diyor. Aynı şeyi S-10 için de söylüyor. Ama farklı söylüyor. İkisinin farkı nedir? S-9 ile S-10'un bulunduğu aşama farklı mı?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

7. Şirketimiz tarafından bugün yapılan özel durum açıklamasında Cumhurbaşkanlığı*kararı ile İstanbul/Kartal/Çavuşoğlu 2796 ada 366 parsel 26.958,33 m2*yüzölçümlü taşınmazın şirketimize satılmasına onay verildiği kamuoyu ile*paylaşılmıştır.Şirketimiz söz konusu karar akabinde İstanbul'da ilk olacak marka*değerimizi yükseltecek projemizin, proje geliştirme çalışmalarına hız verilmesi*kararlaştırılmıştır.Bu anlamda yönetim kurulunun 06.06.2024*tarih ve 2024/12 sayılı kararı doğrultusunda; İstanbul Anadolu Yakasının en*büyük millet bahçesinin yanı başında yer alan taşınmazda şirketimiz marka*değerini yükseltecek bölgeye değer katacak mimari fikir, tasarım ve*projelendirme çalışmaları için bir veya birden fazla yurtiçi ve yurtdışındaki profesyonel*mimari tasarım ekiplerinden hizmet alımına karar verildiğini kamuoyuna saygı*ile duyururuz.

1 milyar 625 milyon a vera konsepte gitti.. m2 fiyati bu civarda diyebilirmiyiz ... ama.turgg arsasi daha deniz e yakin lokosyonu guzel.sanirim bilen varsa aydinlatabilir

8. S9 bolge 18.madde İBB den önce Kartal Belediyesinde son durağa yanaşmış bayram sonrası son viraj,

Sayfa 890/891 İlkİlk ... 390790840880888889890891 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •