Sayfa 890/1000 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: Viop - XXVI

dolar

haftalık

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    biden california new jersey new york gibi saglam yerleri almis.
    teksas ve florida da trumpa islendigi halde hale biden önde.
    trump kazandi diyenlere neye gore bunu soyluyor ogrenmek icin soruyorum.
    bu is karakola gidiyor abi.
    Texas'da açılan sandıklara göre 5,6 Mn Trump 5,0 Mn Biden oyu var. Florida'da yine 5,6 ya 5,3 Mn Trump önde. Benim kontrol ettiğim kadarıyla 1-2 çok küçük eyalet dışında hep Trump önde. Posta oylarında dramatik bir fark yoksa Trump alacak gibi görünüyor. Özellikle kalabalık eyaletlerde fark Trump lehine fazla. Postayla falan kapanması zor görünüyor.

Postadan gelecek oyların 65-35 gibi Biden lehine olması halinde belki sonuç değişebilir.

https://edition.cnn.com/election/202...t#mapmode=call

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Niye şaşırdınız anlamadım. MBsının dibi delik bir ülkede başka bir sonuç şaşırtmalıydı.
    Faiz artışına kadar fakirleşmeye devam. Faiz artışından sonra hafif duraklama, sonra tekrar fakirleşmeye devam.
    Bu kadar saltanat, şatafatat, israf, hortumun ve soygunun olduğu bir yerde başka bir sonuç olamaz.
    ama yol yapmıyolar mı? yapıyolar.
    hemde duple.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

4. Bugün vaktim var biraz buzlu verelim meydanı boş bulup at koşturanlara.

Çalışmış bulmuş yazdığıma göre 1150 den ons long var 5,76 - 6,95 ortalaması 6,35 dolar short var. Adam diyo sen 5,76 dolar shortladın ne kadar zarar ettin yaz.
    Kardeş bak seni eğiteyim biraz bu pozisyon zarar etmez . Eder diyen varsa yazsın anlatayım detaylı...

İşin özeti bu badem karşıtlarının en büyük dez avantajı tek yönlü subjektif olmaları. Kötü olanları görüp mutsuz olurlar, iyi olanları hep görmezden gelip ezik şekilde yaşamlarını sürdürler. Devamlı hükümeti milleti kötülerler, başka milletlerin başarılarını örnek gösterip millete başarısızlık empoze etmeye çalışırlar.

Devletinizin , milletinizi iyi yaptığı şeyleri örnek gösterin övünün , gurur duyun . Eksik olanları da güzel bir dil ile yapıcı eleştirin. Güzel yapılan şeyler için teşekkür edin. Bu iyi bişeydir. Aklı başında insanların yapacağı budur.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Erdogan a guven 5.76 dan beri shortla
    Duydunuz mu 5.76 dio short diyor puhhahahahhha

Bi de gelmez mi bugun rte yi savuncam diye

Topic de masallah elinde kalaslarla bunu bekliyormus

dow artık çıksada düşecek
    düşsede düşecek moda girdi.
    bundan sonra orta vade düşüşe hazırlanmak lazım.
    malları bugün devdediyorum.

6. haberturk 224 biden 213 trump gosteriyor bu yabanci siteler geriden mi geliyor bizim medyaya daha cok guveniyorum secim isini daha iyi biliyor olabilirler

7.  Alıntı Originally Posted by jiggy Yazıyı Oku
    Bugün vaktim var biraz buzlu verelim meydanı boş bulup at koşturanlara.

Çalışmış bulmuş yazdığıma göre 1150 den ons long var 5,76 - 6,95 ortalaması 6,35 dolar short var. Adam diyo sen 5,76 dolar shortladın ne kadar zarar ettin yaz.
    Kardeş bak seni eğiteyim biraz bu pozisyon zarar etmez . Eder diyen varsa yazsın anlatayım detaylı...

İşin özeti bu badem karşıtlarının en büyük dez avantajı tek yönlü subjektif olmaları. Kötü olanları görüp mutsuz olurlar, iyi olanları hep görmezden gelip ezik şekilde yaşamlarını sürdürler. Devamlı hükümeti milleti kötülerler, başka milletlerin başarılarını örnek gösterip millete başarısızlık empoze etmeye çalışırlar.

Devletinizin , milletinizi iyi yaptığı şeyleri örnek gösterin övünün , gurur duyun . Eksik olanları da güzel bir dil ile yapıcı eleştirin. Güzel yapılan şeyler için teşekkür edin. Bu iyi bişeydir. Aklı başında insanların yapacağı budur.
    Pardon kardeş devletin demeyim de hükümetin diyeyim neyi iyi yaptıgıni bir sıralada ögrenelim? Ben bir tane sıgara yasağıni biliyorum şahsen

8.  Alıntı Originally Posted by jiggy Yazıyı Oku
    Bugün vaktim var biraz buzlu verelim meydanı boş bulup at koşturanlara.

güzel yapılan 1 içine edilen şey 1000 se güzel yapılan şeyin onemi yok
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 890/1000 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •