Sayfa 891/1001 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1. [QUOTE=Aesir;6318640]Ne farkından bahsediyorsunuz. Eger siz 100k dolar yatırdıysanız %12 kkm den ve dolar 3 ay içinde %3 ten fazla artarsa tam 100k dolar alırsınız vade sonunda.[/QUOTE.

bende tam onu diyorum zaten farklı bir sey yazmıyor yukarıda .

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    kur garantisi olmaz olur mu siz benim yazdığımıda yanlış anlamışssınız .kur garantisi her daim var kkm de ..kur 30 da olsa 100,000 *30 karşılığı olan 3 milyon tl 3 ay sonra her halükarda hesabınızda olur .....milletin yanlış anladığı şu dolar 30 olursa hem 100,000 dolar karşılığı 3 milyon olacak hemde baştaki 1milyon dokuzyüz bine yüzde 9 faiz alacak ..
    bu sekilde ise ,92 gun sonra dolar 30 olursa yani %59 artmasına ragmen ,bozdurdunuz dovizi size geri veriyorsa ,ayrıca opsiyon faizini veriyorsa sorun yok ,bana olmaz dediler ,sadece 12 olan ı veririz dediler.yaotıranlar iyi emin olsun ,sonucta bahsettigim farkı hazine veriyor,banka degil

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    opsiyon faiziil
    kilit nokta burası kimi banka opsiyon faizi adıyla kimisi prim adıyla kimi vs adıyla veriyor ...o konuda bir bilgim yok .

4.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    bu sekilde ise ,92 gun sonra dolar 30 olursa yani %59 artmasına ragmen ,bozdurdunuz dovizi size geri veriyorsa ,ayrıca opsiyon faizini veriyorsa sorun yok ,bana olmaz dediler ,sadece 12 olan ı veririz dediler.yaotıranlar iyi emin olsun ,sonucta bahsettigim farkı hazine veriyor,banka degil
    dolar kaç olursa olsun yatırdığın miktarı garanti olarak alıyorsun DDKKM de zaten amaç hazinenin garanti verip dolar toplaması. Ayrıca opsiyon ya da tl ye dönüşe destek vs adı altında 2. gün peşin prim alıyorsun
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    dolar kaç olursa olsun yatırdığın miktarı garanti olarak alıyorsun DDKKM de zaten amaç hazinenin garanti verip dolar toplaması. Ayrıca opsiyon ya da tl ye dönüşe destek vs adı altında 2. gün peşin prim alıyorsun
    sadece klasik DDKKM yaparsanız evet ,her turlu dovızinizi geri alıyorsunuz ,ama opsiyonlu yapıldıgında hazine ben olursa farkı odemem demişti 3 ay once ,simdi geri adım attımı bilmiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    sadece klasik DDKKM yaparsanız evet ,her turlu dovızinizi geri alıyorsunuz ,ama opsiyonlu yapıldıgında hazine ben olursa farkı odemem demişti 3 ay once ,simdi geri adım attımı bilmiyorum.
    bir ara öyle bir karar aldı ama kısa süre sonra geri çekti diye hatırlıyorum ama teyit etmek lazım haklısınız.
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7. Ziraat Bankası 32 gün standart vadeli TL. mevduat 5 milyon %28,5

8. Çok tehlikeli bu yazı

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://twitter.com/nbekonomi/status...1NHQrgI-A&s=19
    Bu ara bu konuları kaşıyan çok servetini sistemde tutana kazık atalım bir şey olmaz modundalar zaten negatif faizle tokatlanmadık mı yetmedi mi
    Bu yüksek mevduat dan kaçışı hızlandırır para en korkak şeydir of of of tam bir bomba

Sayfa 891/1001 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •