Onemli Gunler Banner
Sayfa 891/999 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Bugün İslam ülkeleri finansal sistemleriyle ilgili bir panelde konuşacak sayın cumhurbsşkanı ve merkez bsnkası bsşkanı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Bugün İslam ülkeleri finansal sistemleriyle ilgili bir panelde konuşacak sayın cumhurbsşkanı ve merkez bsnkası bsşkanı...
    Bize ne faydası var zararından başka zaten bizi istemiyorlar,üstelik avrupa ve abd mısırı muhatap alıyorlar,zorlanda güzellik olmazki 3-5 milyar dolarcık için,artık karşılığında ne verdik bilinmez denklem,en başta borsayı teslim ettik onlara,kaşıkçıyı teslim ettik,sürmene ormanlarını yaktık onlar için,kanal istanbul dediler fiyasko oldu,döt lazım onu yapmaya,üstelik ekolojik olarak kot farkından çok tehlikeli işler,neyse bizde bıktık devamlı uyarı için.

3. Faydası olacağından değil zaten. Saçma sapan konuşma sezonunu açacaklar mı ki? Yoksa daha çok mu erken

4. Ihtiyaç kredisi çeken varmı en uygun yer neresi bilen varmı. Hangi krediye baktım ama birde sizlerden bilgi istiyorum.

5. Hiçbir bilgim yok. Bankalar aradığında şu kadar faizli falan dediğinde dinlemiyorum bile. 12 aylık ve 6 aylık taksitli nakit avanslarım yeni bitiyor. Vakıf müşterisiysen, taksitli nakit avans bazen kişiye özel koyabiliyorlar uygulamaya.

6. Sayın Şimşek e destek olmak için bir miktar daha hain parası bozdum. Yerel halk olarak bir şeyler deniyorum 😏

7. Ykb maaş müşterisiyim 4.59 verdi 12 aylık

8.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ihtiyaç kredisi çeken varmı en uygun yer neresi bilen varmı. Hangi krediye baktım ama birde sizlerden bilgi istiyorum.
    Garanti de geçen hafta 3.99 faizli 36 aya kadar vadeli kredi vardı. Gerçi limiti 50 bin idi. Başvurdum 43 bin lira verdi bana 36 ay vadeli. Krediyi çekmedim deneme amaçlı başvuru yaptım.

Şimdi baktım 4.24 olmuş oran. Vade maksimum 24 aya düşmüş. Ama 50 bin limiti kalkmış.

Çok aciliyeti yoksa ya da faiz üzeri karlı bir yatırıma girilmeyecekse, kredi çekmek için acele edilmemeli diye düşünüyorum. Oranların düşüp, vadenin artacağı günler çok uzak değil diye düşünmekteyim. Zira ihtiyaç kredisinde 5.70 orandan buralara geldik.

Sayfa 891/999 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •