Sayfa 891/992 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Ne işim olabilir rarla ? Rar açmıyor diye kötümü iphone şimdi ..Daha iyisini biri yapana kadar iphone üstüne telefon tanımam ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Fiyatı muadillerinin iki katı,

Yari fiyatı olan muadillerinin lensleri iphoneunkinden cok daha iyi,

Yari fiyati olan muadillerinin ekranı ppi density ve çözünürlük bakimindan iphoneun çok önünde,

Yari fiyati olan muadillerinin yerine ayni fiyatla gececek modeller 50W hızlı şarjla piyasaya surulmek uzere, 30 dkda tam şarj HEMDE KABLOSUZ VE KABLOSUZ SARJ MODULU PAKETİN İCİNDEN CİKİYOR 500 LİRAYA 1 MİLYARA SATILMIYOR AYRICA.

Çin tarafindan uretilen modellerde (xiaomi mi mix3 gibi) ekran full cercevesiz ve kızaklı on kamera sistemi var,

Daha neler neler anlatılır, iphone cok geride kaldi

2.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    nakit akışı mı , yoksa faizin faizini mi lazım herkeşe göre strateji değişir..... nakit akışı için ppf , faizin faizi için mevduat... yani 32 günden mevduata parayı bağlayınca 32 * 12 ay = 384 gün sonraki getirisi ppf nin 384 gün sonraki getirisini siler süpürür... ama yok ben her ay mevduatın üstünde net getiri isterim , gelen getiri ile şunu bunu yapıcam düzenli hisseye aktarıcam ise olay , şimdilik ppf ler aylık getiride ( kırık vade 32 günü baz alıyorum mevduat faizinde ) mevduatın üstünde .... örnek ortalama faizden gidelim cicibici şu an 23 .20 veriyor ... 100 bin fertiği 32 günden 12 kez cicibicide döndürünce faizlerin değişmediğini düşünürsek , 12 inci dönüşünde 384 gün sonra % 25 in biraz üstü net getirisi olur ... ppf de 384 gün sonra % 25 net getiri olur mu ?
    23,20'nin net getirisi, aylık net 19,72.
    12 kez dönse bile % 25 üstü NET getiri olmaz
    19,72 net'in 12 aylık bileşiği net kaç olur?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,310
    Apple'a para kaptirmam..
    Icloud ile backup yapmak bile ucretli.
    Android ile devam diyorum.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Bi rar indiriyorum acmaya calisiyorum yok,
    Temassiz odeme iphone 7 lerde bile yok,
    Herşey para para para
    Google drive 1 senelik 150 gbye 70 tl veriyorum i cloudda iki katı fiyatı
    Google drive kadar entegrasyonlari fazla degil

Daha neler neler anlatirimda yoruldum artik
    Google drive sınırsız alan ömür boyu veriyor ücretsiz edu mail yeter...

5.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku

Yari fiyati olan muadillerinin ekranı ppi density ve çözünürlük bakimindan iphoneun çok önünde,

Yari fiyati olan muadillerinin yerine ayni fiyatla gececek modeller 50W hızlı şarjla piyasaya surulmek uzere, 30 dkda tam şarj HEMDE KABLOSUZ VE KABLOSUZ SARJ MODULU PAKETİN İCİNDEN CİKİYOR 500 LİRAYA 1 MİLYARA SATILMIYOR AYRICA.

Çin tarafindan uretilen modellerde (xiaomi mi mix3 gibi) ekran full cercevesiz ve kızaklı on kamera sistemi var,

Yine diyeceğim beklentiler.
    Rarı bilgisayarda açarım.
    Müzik spotify ile dinlerim.
    Fotoğraf olarak diğer telefonlar daha iyi olabilir.
    Ancak İphone ile özellikle çift kameralı serileri ile çekilen fotoğraflar da oldukça iyi.
    Ekranları evet superamoled değildi.
    LCD ekranda direttiler. Lakin kullanılmayacak kadar kötü değil.
    Kablo ile şarj edin. Kablosuz şarj illaki şart değil. Daha hızlı şarj olsa daha iyi olurdu evet.
    İphone hala işletim sistemi açısından oldukça ileride.

IOS kadar stabil ve muazzam çalışan bir işletim sistemi yok.
    Telefondan beklendim arayıp konuşmak, seri bir şekilde maillere girmek. Uygulamalar ile işlemlerimi halletmek.
    Kaliteli resimler çekmek. Hiçbir takılma ve benzeri bir sorun yaşamamak.
    İphone bunu sağladı bana. Memnunum.
    Rar açmam dert değil, kablosuz şarj dert değil, ekranımın yüksek çözünürlüklü olmaması dert değil.
    Sizde androidinizden memnunsunuz olabilir.
    Tamamdır.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Apple'a para kaptirmam..
    Icloud ile backup yapmak bile ucretli.
    Android ile devam diyorum.
    Syg,
    Neredeyse 2 yıldır bir kuruş para kaptırmadım applestoreye Dudubey.
    Tercih meselesi.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Google drive sınırsız alan ömür boyu veriyor ücretsiz edu mail yeter...
    Abovv boşa parami verdik, edu mailim var şuan...

7.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku

Full donanımlı ,serit takip,hayalet ekran ,cruise control,otopark asistli vs vs Hyundai Elentramı yoksa boş Audi A6 mı gibi geliyor bu özellikler ..
    Pahalı ama kaliteli ..ikinci eli para eder,yazılım hiç takılmaz,geçişler super ,virus riski sıfır ..

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Full donanımlı ,serit takip,hayalet ekran ,cruise control,otopark asistli vs vs Hyundai Elentramı yoksa boş Audi A6 mı gibi geliyor bu özellikler ..
    Pahalı ama kaliteli ..ikinci eli para eder,yazılım hiç takılmaz,geçişler super ,virus riski sıfır ..

Niyeyse bi benim telefon takılmıyor herhalde, ama tabi samsungun touchwizi getirdi basimiza ne geldiyse, artik android en az ios kadar stabil çalışıyor helede miui 10 ile beraber...

Neyse uzatmayalım telefon konusunu

Sayfa 891/992 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •