Sayfa 892/992 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bu şirkete ceza kesmezlerse yazıklar olsun :D daha birkaç ay önce hisse fiyatı pahalı 70 TL üstünde hisse satacaz diye kap atan şirket şimdide fiyat ucuz hisse alacam diyor

Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    vaybe şöyle bir şirket sahibine denk gelemedik...
    egpro
    Şirketimizin Yönetim Kurulu'nun 08.05.2023 tarihli kararı uyarınca;EGPRO hisselerinin Borsa İstanbul'da oluşan değerinin gerçek performansını yansıtmadığı düşünülmekte olup pay fiyatının istikrarlı ve gerçek değerine uygun oluşumuna katkı sağlamak amacıyla pay geri alımı yapılmasına,.....
    ve hisse tavan ...
    darısı bizim patrona diyecem ama ona kalırsan iyice düşürme peşinde o....

2. Egeen'de yeni yatırım yapıyor bakalım 1-2 sene içinde nerelerde olacak.
    Parsan'ın yaptığı yatırımın karşılığını 5 senedir görmüyoruz.

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Şahsen bende biraz akıl olsa geleceğin egeen diye millete çakılan bu hisseyi almadan önce egeen ve parsn üretilen ürünlere baksaydim ayikirdim .
    Bu sektörü bildiğim halde bu tufaya düşmek benim ayıbım.

Bakın egeen ürünlerinin hepsi bitmiş ve araca takılacak hazır ürünler bu ürünlerde fiyatı satıcı belirler.

Parsanda ise şirketin durumu tam bir FASONCU . Zara'ya iş yapip övünen tekstilciler vardır zara bunlara parcabasi %5 kar edecek şekilde iş verir bunlarda sağda solda hava atar .

Aha işte parsanin durum tamda bu yüzlerce milyon Euro'luk makinalarda fason yedek parçanın içindeki yan ürünleri üretiyor.

Kendi şirketinde başarı yakalayamayan bu insanlar birde sabahtan akşama kadar sosyal medyada hükümete sallıyor.

Bunların yaptığı işlerin çoğunu tormaksan, pik döküm ve Anadolu'nun birçok sanayi sitesinde atölyede yapiyorlar.

https://www.egeendustri.com.tr/tr/works/products

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Egeen'de yeni yatırım yapıyor bakalım 1-2 sene içinde nerelerde olacak.
    Parsan'ın yaptığı yatırımın karşılığını 5 senedir görmüyoruz.
    Gidip fabrikayı görmedim ama arsa ve birkaç makine hariç bu yatırımın yapıldıgına dair süphelerim var:D

4. Aslında bu şirket bence suç işliyor yatırımcıya şeffaf davranmayıp şirket sırrı diye hiç bir şey açıklamıyor kap atmıyor ne üretiyor ne alıp ne satıyor bilmiyoruz...böyle ortaklık mı olur güya ortağız....
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

5.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    vaybe şöyle bir şirket sahibine denk gelemedik...
    egpro
    Şirketimizin Yönetim Kurulu'nun 08.05.2023 tarihli kararı uyarınca;EGPRO hisselerinin Borsa İstanbul'da oluşan değerinin gerçek performansını yansıtmadığı düşünülmekte olup pay fiyatının istikrarlı ve gerçek değerine uygun oluşumuna katkı sağlamak amacıyla pay geri alımı yapılmasına,.....
    ve hisse tavan ...
    darısı bizim patrona diyecem ama ona kalırsan iyice düşürme peşinde o....

Egpro kasasında 405 milyon nakit var parsanın kasasında 45 milyon nakit parsan çektiği kredilere çalışıyor kasada para birikmiyor. Para olmadanda nasıl geri alım yapsın.Borcunu ödeyip azalttırsa şükrediyoruz bu sene sonunda tskbye olan kredi borcu bitiyor bu seneden sonra nakit akışı düzelebilir..

6.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Egpro kasasında 405 milyon nakit var parsanın kasasında 45 milyon nakit parsan çektiği kredilere çalışıyor kasada para birikmiyor. Para olmadanda nasıl geri alım yapsın.Borcunu ödeyip azalttırsa şükrediyoruz bu sene sonunda tskbye olan kredi borcu bitiyor bu seneden sonra nakit akışı düzelebilir..
    60 ile 70 arası nasıl aldıysa öyle alsın. Çelik holdigten alsın. Enerji inşaat şirketinden alsın. Güriş ten alsın Dahası da yan hesaplardan alım satımı bıraksın direkt alsın... Yani niyet halis olsa alacak para bunlarda gani..

7. Ya ölü yatırım ya da basiretsizlik başka bir açıklama bulamıyorum.

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Gidip fabrikayı görmedim ama arsa ve birkaç makine hariç bu yatırımın yapıldıgına dair süphelerim var:D

8.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Ya ölü yatırım ya da basiretsizlik başka bir açıklama bulamıyorum.
    Madem fabrikaya iş bulamıyorlar togg dan ses yok herhalde bir ihale alamadılar benden tavsiye bijon üretimine başlayın da fabrika boş durmasın belki togg a da satarsınız...hem her araca da lazım
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

Sayfa 892/992 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •