Sayfa 893/1002 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943993 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Oh bir tane daha vurdular comradelerinden.
    Kanadina saglik!

2. Hayal pompaladığınız yeni nesiller gerçekle karşılaştığı her olayda hizmet ettiğin o azınlığın tüyleri diken diken olacak, uzayda bi gezegen bulup kaçmak için tüm servetlerini feda edecekler...

Neoliberalizmin sonunu görecek kadar yaşayacağımızı düşünüyorum...

Çok yakın... )))

Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Ama Ukrak .içlerinin faşist Hitlerle işbirliğini kabul etmen büyük incelik. Alıntılayalım da siler milersin... ))
    Tarih kitaplarinda yaziyor. Nazileri kurtaricilari olarak gormusler Sovyetlere karsi. 7 milyon insanini acliktan katletmisse birisi sen de katledenin karsi tarafinda olmaz misin?

4. Valla hesap ortada...

O pilav bir kez daha yenmez...

NATO KAFA NATO MERMER en küçük mecralara kadar bilinen bi tekerleme artık...

Yok öyle

Al Ukraynayı Ver Türkiyeyi...

Oyunu görüyor ve REST diyorum MARDUK... )))

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Tarih kitaplarinda yaziyor. Nazileri kurtaricilari olarak gormusler Sovyetlere karsi. 7 milyon insanini acliktan katletmisse birisi sen de katledenin karsi tarafinda olmaz misin?
    Aç bırakarak Ukrakları katledip Kazakları, Türkmenleri, Kırgızları, Gürcüleri, Azerileri, Tatarları, Tacikleri, Baltıkları, Belarusları mı doyurmuşlar?

Arada bi böyle sorular sor marduk...

Benimki de beklenti...

Ulen şeytan bu be... )))

6. NATO ülkelerinin müfredatlarında tabii ki öyle yazacak marduk...

Ne de olsa eyalet valisi pardon komisyon başkanları Abd elçisi... ))

Iyi sen gor ve rest de.
    Ben de goruyorum ver artiriyorum COMRADE MARDUK. Leningrad'i da almadan imzalmasin Ukraklar diyorum.
    Ayrica bizim jeopolitik onemimizi artirdi bu savas, bogazlarin ne oldugunu hatirlamis oldu bati. Kaybimiza degil ki.

Ben de yeni nesilim, kime ne asilayim. Birisi kendisinden askeri olarak 10 kat daha zayif bir ulkeye saldiriyor tarihinde hep yaptigi gibi. Ben de saldirganin yenilmesini, diktatorun cehennemin dibine gonderilmesini istiyorum. Sasilacak birsey yok ki bunda.

Sayfa 893/1002 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •