Sayfa 893/1001 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943993 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Evren Devrim Zelyut@evrendevrimz34d

En düşük emekli maaşını 17 bin iki liraya çıkarmak için 720 milyar lazım.
    Sadece 2024'te vazgeçilen vergi miktarı 657 milyar lira!
    Türkiye'de para var arkadaşlar sorun bu parayı kim yiyecek o...

https://x.com/evrendevrimz/status/1763440668175995228?s=20

Bu bilgi doğruysa çok vahim! yaşlılara yazık oluyor.

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,192
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    https://www.sozcu.com.tr/nereye-gidiyoruz-p26349

Çocukların geleceği karartılırken, ülkenin geleceği de heba oluyor.

S.Arabistan insanına, geleceğine, medeniyete, eğiteme bu kadar destek verirken, bizde ki bu geriye gidiş inanılmaz.

Neyin kafasını yaşıyoruz, akıl alır gibi değil, harbiden nereye gidiyoruz?
    Tayyip öyle istiyor,yani rejimlen sorunu var,cumhuriyetlen sorunu var Atamızlan sorunu var,demokrasiylen sorunu var vs,çünkü beyini dar aldığı emirleri uyguluyor,zaten sonu yaklaştı biyolojik olarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,192
    LMKDC bu hisse arzdan sonra %100 yaptı 16 neresi 31 neresi,hala tavanda,limak olursa olmazmı,bana 81 lot vermişti,zaten fazla vermiyorlar halka arzlar,30-100 arası veriyorlar arz talebe göre,neyse 6 arza girmiş oldum toplamı büyük hisselerin 1 lotu kadar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,192
     Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Onun sorun dediği hak,hukuk,adalet,bilhassa anayasa mahkemesi,korkuyor ipimi çekerler diye,kılıçdar zamanında diktatör bozuntusu demişti,galiba haklı gibi

5. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

6. https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarl...rce=YazarDetay

Çok düşündürücü bir makale.

Sonra Japon insanını ve kendi insanlarımızı düşündüm, olan hiç bir şey tesadüf değil.

İnsan ne ekiyorsa onu biçiyor.!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,192
     Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Madem öyle bir el atsınlar,ama şimdi değil,zat defolup geberip gittikten sonra,yoksa gelen paraları yatırımları silip süpürür,adıda ben yaptım olur,yalakalarda dünya adamı diye gaz vermeye devam eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,192
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarl...rce=YazarDetay

Çok düşündürücü bir makale.

Sonra Japon insanını ve kendi insanlarımızı düşündüm, olan hiç bir şey tesadüf değil.

İnsan ne ekiyorsa onu biçiyor.!
    adam ülkenin ağzına zıçmış,bizim CHP iç çekişme peşinde,CHP içinde 1978 yılındaki gibi iç çekişme nizipçilik peşinde,%17 kısımı kılıçdaroğlu gelsin diyor,yahu biz sistem gencelsin umut orada diyoruz,onlar moruklaşsın diyor,kılıçdar oğluda köşesine çekilsin bek yokum diye kessin atsın adamsa,ben kişiliğine birşey demiyorum,ama bir değişim şartçünkü sistemde gençler ön plana çıkıyor,yani 50 altı,fırsat bu diye zatta kirli emellerine ulaşıyor,yokmu adam gibi adam bu ülkeyi toparlayacak,kurtaracak,normalde sistemde gözüküyorda zamanı belli değil şu sıralar,bekliyoruz,ama mutlaka olacak,ülkeyi bu hale getirenlerde çok kötü hesap verecek,kaçak sarayın etrafına birikmişler,çokuşmuşlar ülkenin ebesini belleyip talan edip soyup soğana çeviriyorlar zenginlik içinde yüzüyorlar,bunlarda %10 cıvarı,bedelide onları destekleyen fakir fukara gurabaya ödetiyor,esasında bakmışız bir gecede ansızın değişim olmuş,olmayacak bir durum değil !!!

Sayfa 893/1001 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •