Sayfa 895/1006 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Doğru değildir bu

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Şehir efsanesidir o ya da kedidir,kedi....
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

3. 2 yıllık gösterge tahvil %20.02
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    20 geçildi darısı bu sene içinde 25'in başına...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    2 yıllık gösterge tahvil %20.02
    daha cok gider bu gosterge henuz buyuk zamlar yapılmadı elektrik benzin gaz .onlara zam demek a dan z ye herseye zam demek..simdi sabah sabah markete gittim sebze almak icin fasulye aldım 3.5 dan en birde ucuz patlıcan var 2 tl ..geri kalan hersey 4 tl den baslıyor..patates 2 tl diyorlar haralde dogu da o fiyata 4 tl den asagı patates yok...gerci ben sahsen heryerde satılan patatesi almıyorum suriyeden geliyor diyor pazarcılar orda 8 yıldır savas var o patates ne kadar temiz olabilir ? 3 tl den sileden getirttiriyorm patetesi. .1 ay sonra enflasyon duser diyorlar carsı pazar boyleyken bu enflasyon dusmez yazın boyle zaten sonbahardan itibaren enflasyon kac olur artık

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    daha cok gider bu gosterge henuz buyuk zamlar yapılmadı elektrik benzin gaz .onlara zam demek a dan z ye herseye zam demek..simdi sabah sabah markete gittim sebze almak icin fasulye aldım 3.5 dan en birde ucuz patlıcan var 2 tl ..geri kalan hersey 4 tl den baslıyor..patates 2 tl diyorlar haralde dogu da o fiyata 4 tl den asagı patates yok...gerci ben sahsen heryerde satılan patatesi almıyorum suriyeden geliyor diyor pazarcılar orda 8 yıldır savas var o patates ne kadar temiz olabilir ? 3 tl den sileden getirttiriyorm patetesi. .1 ay sonra enflasyon duser diyorlar carsı pazar boyleyken bu enflasyon dusmez yazın boyle zaten sonbahardan itibaren enflasyon kac olur artık
    %25 ve üstünde oluşan faiz stagflasyonun da ötesine geçerek tam bir slumpflasyona dönüşebilir. Bu risk var.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

7. Bugün hükümet yanlısı ve biraz da ekonomiyi takip eden bir arkadaşımla konuştum. Durumları anlattım. Enflasyondan bahsettim. Cari açıktan, benzin, döviz, ötv, meyve sebze fiyatlarından filan bahsettim. Hiçbir şey olmaz, 1 aya kadar hepsi düzelir, külliye ağzına kadar altın dolu, yavaş yavaş düzeltecekler ekonomiyi dedi, sustum.
    Kafalar böyle yani, paylaşmak istedim.
    Herkese bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Bugün hükümet yanlısı ve biraz da ekonomiyi takip eden bir arkadaşımla konuştum. Durumları anlattım. Enflasyondan bahsettim. Cari açıktan, benzin, döviz, ötv, meyve sebze fiyatlarından filan bahsettim. Hiçbir şey olmaz, 1 aya kadar hepsi düzelir, külliye ağzına kadar altın dolu, yavaş yavaş düzeltecekler ekonomiyi dedi, sustum.
    Kafalar böyle yani, paylaşmak istedim.
    Herkese bol kazançlar.
    Zor bir durum değil 1.5 ay sonra tekrar sorarsın. Bir durum güncellemesi yaparsınız.

Sayfa 895/1006 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •