Sayfa 897/1000 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. 31 mart darbe teşebbüsü diye manşet atmışlar malum gazete müsvetteleri...

Bakalım RTE bişey diyecek mi kağıt parçalarına/müsvettelerine "siz ne diyosunuz demokratik bir seçim yaptık" diyebilecek mi ? kızacak mı ? eyyyyy diyecek mi ? belediyeleri kaybettik abartmayın diyecek mi ?
    Son düzenleme : EREGLTUPRS; 03-04-2019 saat: 19:13.

Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    Başkan siyah sarımsaksa bedava ..geçen aldım kilosu 150 TL ... normal sarımsaksa vah benim ülkeme diyorum ...
    kastamonu yerli sarımsak iri dişli
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ortalama halden çıkışı 16-17 tl istanbulda halden çıkış fiyatı 25 tl ankarada 16 tl
    https://www.tarim.com.tr/Hal-Fiyatla...Kuru|urunId|23
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Şunlar şimdilik garanti:
    1) Geçersiz oyların sayımının reddedildiği ilçelerde de sayım olacak.
    2) Eğer Ekrem İmamoğlu hala öndeyse geçerli geçersiz tüm oylar tekrar sayılacak. Yani tekrar oy sayımı olacak.
    Gene sonuç değişmezse o zaman da seçimi mi yenileyecekler?
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

5.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Sonuç değişmezse tebrik edilir, başarılar dilenir. Ortada resmi belgelerde yapılmış usulsüzlük varken, elbetteki kontrol edilecek.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    sonuc belli lakin gaz aliyorlar , savasa savasa cekildik imaji veriyorlar tabana..
    diger bi kac faktoru de eregli tupras yazdi..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7.  Alıntı Originally Posted by gabros Yazıyı Oku
    Sonuç değişmezse tebrik edilir, başarılar dilenir. Ortada resmi belgelerde yapılmış usulsüzlük varken, elbetteki kontrol edilecek.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kontrol edildikten sonra usulsüzlükler tespit edilir. Tespitten sonra kontrol anlamsız olmuş
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    sonuc belli lakin gaz aliyorlar , savasa savasa cekildik imaji veriyorlar tabana..
    diger bi kac faktoru de eregli tupras yazdi..
    Ben de böyle düşünmüştüm reddetme evresinden kabullenme evresine geçiş demiştim ama şimdi acaba mı diyorum. Tabanlarında umut da yeşertiyor.
    Neyseki CHP’liler sandıklarda görevi başında.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Sayfa 897/1000 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •