Sayfa 897/1006 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. son dakika:

05 Temmuz Perşembe 10:52 YILDIRIM: FAİZLERİ AŞAĞI İNDİRMEK ANA ÖNCELİKLERİN BAŞINDA-HT

Selamlar, Oran ve hizmet konusunda bilgise olan paylaşımda bulunabilir mi acaba. TEB bankasında fiziki altın karşılığı fiziki altın getirisi gibi işlem gören bildiğiniz banka ve oran var mıdır ?

3. Yıldırım: Faizleri aşağı indirmek ana önceliklerin başında- Bloomberg ht
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    son dakika:

05 Temmuz Perşembe 10:52 YILDIRIM: FAİZLERİ AŞAĞI İNDİRMEK ANA ÖNCELİKLERİN BAŞINDA-HT
    Evet evet indirin de görün...... Anyayı konyayı..

Yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Yıldırım: Faizleri aşağı indirmek ana önceliklerin başında- Bloomberg ht
    Ben dedim adamlar faiz artırmaz diye ....16 enflasyon 17.50 faiz neyinize yetmiyor sizin tl lerden başkalarını finanse edilmeye dizayn edilmiş sistemi kimse bozmaz......

6.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Evet evet indirin de görün...... Anyayı konyayı..

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Çok tehlikeli açıklamalar ya.
    Piyasanın bu kadar diken üstünde olduğu bir dönemde bu söylemlerden uzak durmak lazım.
    Piyasa bu söylemi en kısa sürede yerine hemen yapılacak gibi de algılayabilir.
    Beklentiyi yönetmek bu kadar zor olmamalı...

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben dedim adamlar faiz artırmaz diye ....16 enflasyon 17.50 faiz neyinize yetmiyor sizin tl lerden başkalarını finanse edilmeye dizayn edilmiş sistemi kimse bozmaz......
    Faizi indirmek için faiz arttırmak gerektiğini artık tüm politikacılar öğrendi. Tam tersi faizi doğal olmayan yollardan baskılamanın da faizleri arttıracağını. Bu bağlamda ve denklemde 24 Temmuzda Tcmb'nin orta vadeli faizleri düşürebilmek için faiz artışına gitmesi olası.
    Amaç gerçekten faizleri düşürmekse gidilecek yolu bence artık herkes biliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Ben şahsen Binalinin açıklamalarını MB sına saray adına söylediğine inanıyorum....24 e birşey kalmadı ....hep beraber göreceğiz....

Sayfa 897/1006 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •