Sayfa 9/118 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 942 madde; 65 - 72 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    hangi tekniğe göre? Günlükte 22 EMA (69.5) üzerinde hala.
    8 günlük basit ortalama bakıyorum. Piyasa bu şekilde çok volatilken gün sayısını kısaltırım

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    8 günlük basit ortalama bakıyorum. Piyasa bu şekilde çok volatilken gün sayısını kısaltırım
    Demeye kalmadı 69.55e igne attı.

3. Patron bugün daha çok aldı gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    İş bilen adamın hali başka.
    20 günlüğü beklerken bu piyasada kar azalıyor ya da zarar artıyor.

5. Bim, ortalama 69.90 TL fiyattan 200.000 adet hisse geri alımı gerçekleştirdi

6. Bilanço beklentisi için belli bir miktar daha borsaya sokacağım. Soru şu: Bimasa bilanço beklentisi için ek alım yapılmalı mı? Çekincem şu: Acaba bunlar çok karlı görülüp göze batmamak için bilançoda makyaj yaparlar mı? Fiyatın hem dolar hem endeks hem de f/k bazlı çok düşük kaldığı da ortada. Ama yıllardır bankalar da ucuz. Bilemedim nasıl olacak bu işler. Kafam karıştı biraz

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İş bilen adamın hali başka.
    20 günlüğü beklerken bu piyasada kar azalıyor ya da zarar artıyor.
    İş bilen trademasterlar alkışlar size, maşallah ne güzel biliyorsunuz

8.  Alıntı Originally Posted by bozoes26 Yazıyı Oku
    Bilanço beklentisi için belli bir miktar daha borsaya sokacağım. Soru şu: Bimasa bilanço beklentisi için ek alım yapılmalı mı? Çekincem şu: Acaba bunlar çok karlı görülüp göze batmamak için bilançoda makyaj yaparlar mı? Fiyatın hem dolar hem endeks hem de f/k bazlı çok düşük kaldığı da ortada. Ama yıllardır bankalar da ucuz. Bilemedim nasıl olacak bu işler. Kafam karıştı biraz
    Ucuz olması her zaman anlam ifade etmiyor. Sahol de ucuz rasyolarda ama hiç gitmiyor. Hep ucuz.
    Ek alımı ne zaman yapacağınız önemli. Endeks 2060-2080 de patinajda. Hafta başı marketlerin cezaları ile ilgili belgeler açıklanacak. Bu da baskı yaratacak. Ben nacizane ek alacak olsam hafta başı fiyatlamasını izlerdim. Ona göre karar verirdim.
    Umarım olmaz ama sanki daha aşağıdan alım fırsatı verecek gibi. Tabi bu çok kısa vadeli teknik yorumum. Yoksa bilanço yaklaşırken hareketinin hızlanabileceğini düşünüyorum

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 9/118 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •