Sayfa 9/672 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Dusunun genel kurula 100 kucuk yatirimci katilmis her biri sorular soruyor yonetimi terletiyor .

2.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku
    Dusunun genel kurula 100 kucuk yatirimci katilmis her biri sorular soruyor yonetimi terletiyor .
    ben istanbul dışındayım. Genel kurula katılmam çok zor.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

3. Elektronik imza diye birsey var,elektronik katilim var WC de bile olsaniz bir notebook ile gk katilim yapilabilir soru sorulabilir ozel denetim istenebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku
    Elektronik imza diye birsey var,elektronik katilim var WC de bile olsaniz bir notebook ile gk katilim yapilabilir soru sorulabilir ozel denetim istenebilir.
    o konuda detaylı bilgi nasıl alabiliriz ki acaba
    elektronik imza

5. yine alışkanlığından vazgeçmiyor. endeks düşerken koşturuyor. ama kaç gündür yükseldi endeks, ona tepki vermedi. hatta düştü.

6. o değil de TSGYO batığı bile daha iyi performans gösteriyor. hoş o da bi ileri iki geri gidiyor da, bugün bakıyorsun artıda.

7.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    o konuda detaylı bilgi nasıl alabiliriz ki acaba
    elektronik imza
    Elektronik imza satan bir kac firma var internetden arastirabilirsiniz bunun maliyati 250 tl falan olur 1 yil imzaniz elektronik ortamda kullanarak islem yapabilirsinis. Dava acabilirsinis uyap uzerinden mahkemeye gitmeden, genel kurula katililip esip gurlersiniz.

8. bu kağıdı al sat yapardım. 15 Temmuza kadar hep mutlu etti. sonra nolduysa tam dağıldı. darbe sanki buna denendi.

Sayfa 9/672 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •