Sayfa 9/157 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. İstanbul'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün bankası Bank Asya'nın 2014 yılı ve sonrası üst düzey yöneticilerine ilişkin operasyon düzenlendi.

İKİ AYRI SUÇLAMA

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı Fehmi Tosun'un talimatı üzerine harekete geçen Anadolu Cumhuriyet Savcısı Alim Yaşar, İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine Bank Asya'nın 2014 yılı ve sonrasında çalışan üst düzey yöneticileri hakkında 'FETÖ üyeliği' ve 'örgüte finansman sağlama' suçları kapsamında yürütülen soruşturma çerçevesinde operasyon emri verdi.

78 GÖZALTI KARARI

Başsavcılıkça 78 üst düzey yönetici hakkında gözaltı kararı verilirken 70 kişi hakkkında da nöbetçi hakimlikten arama, el koyma ve Inceleme kararı çıktı. Bizim paralara el koyan haram zadeler bunlar işte. Iki yüzlü ******** fetoşlar. Süreci içerden sabote etmişler.

2. kendi kendime düşünüyorum. olayın üzerinde sene geçti. bir açıklama yok kim öle kim kala vurdum duymaz dünya adaletin bu mu dünya. memleket de suriyeli olmak varmış... bir de kızılay kartı kaptınmı keyfine diyecek yok + her ay da 850. tl. hesabında .T.C. vatandaşıda ne yerse yesin ...................

3. Hadi diyelim fetö ye hizmet edenleri hallediyorlar.
    Asya bank, bundan kapandı. Ulan kozalar farklı mı.
    Asyab yerine u alsak 5 kat artmıştı.
    Bu nasıl iş.
    Onda yabancı Oran çok olduğundan mı böyle oldu

4. bu işin çivisi çıktı, bijonu gevşedi. T.C Vatandaşı olup da kim istemez güçlü varlıklı huzurlu bir ülke olmamızı .geriye dönüp baktığımızda .Recep tayyip ERDOGAN Kamu Net borç stokunun milli gelir oranını yüzde 73.den 35.e çektik. Ahmet DAVUTOGLU dünya ekonomi liğinde türkiyeyi 20. sıradan 16.sıraya getirdik. Nihat ZEYBEKCİ İMF.ye 5.milyar dolar borç verir duruma geldik. bu demeçlere bakarsak biz ulke olarak büyüyoruz. yollar köprüler tüneller hava alanları yapılıyor bunları yapanlar büyüyor servetine servet katıyor. merak ettiğim memur işci esnar köylü kentli niye büyümüyor da bu köprülerden faydalanamıyor.Diyanet: "Memura zekat verilir" diyor. ALLAH Kimseyi vatansız bırakmasın bize sığınan herkese yardım yapmalıyız zaten misafir sever milletiz. ama önce can sonra canan derler.65.yaş maaşı var yaşlı kimsesiz dul kişiler devlet bunlara 3.ayda bir 400.tl.ile 650 tl arası para veriyor.
    suriyeliye ise aylık 800. -850.tl para veriyor. yani birileri icin işler tıkırında bize magdurlara gelince avcunu yala.

5. Yahu amk kulaktan dolma sallamayın Suriyelilere 800 tl maaş variyorlarmış yokya benim etrafımda okadar Suriyeli var en kötü şartlarda çalışıyorlar onlar aptalmı el açan birdünya kadınları var onlar aptalmı iftıra atmayın

6. Kesepara arkadaşım ben boş konuşmam araştır öyle cevap yaz her 65 yaş maaş alabiliyormu. muhtaç ve ihtiyacı olanlar alıyor kızılay kartı varmı araştır o yanındaki suriyelilere sor ondan sonra yaz.
    kayıtsız yasa dışı yollarla gelmiş her işi yaparak barınan kişiler multeci şartı taşımıyanı bana örnek gösterme. özürlü maaşı da var her özürlü maaş alıyormu.

kulaktan dolma mı bilerek dogruyu yazmamı ögren öyle yaz günaha girme iftira atmak büyük suçtur. ögren
    Son düzenleme : alicingifeli; 07-07-2017 saat: 20:11.

7. Kesepara senin deyiminle al sana kulaktan dolma sallama bir haber daha. bunu da araştırmadan cevap yaz ........: Suriyelilere 30 milyar dolar harcadık

işler kötüye gidiyor arkadaşlar..... paylaşımda yazmışlar merkez bina da boşaltılıyor diye. bulundugum ilin merkezindeki binada boşalmış sadece bankaya kiralık verilir diyor..
    Son düzenleme : alicingifeli; 09-07-2017 saat: 00:24.

suriye politikasının doğru olduğuna bende katılmıyorum.bu politika inşallah başımıza bir iş açmaz.aşiret devleti olan ülkelere demokrasi rüzgarı estirmek bize mi kaldı.vatanına hayrı olmayandan bize mi hayır gelecek.bu demek değildirki bu insanlara yardım etmeyelim.tampon bir bölgede ikamet ettirilmesi daha doğru olmazmıydı.ülkemiz vatandaşlarına bir anket yapılsa suriyeliler konusunda çok merak ediyorum ne çıkacak

Sayfa 9/157 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •