Sayfa 9/46 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 65 - 72 arası.

Konu: IZENR - İzdemir Enerji

1. Bugün tavana alış yazmıştım, alım gerçekleşmiş

2.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Bugün tavana alış yazmıştım, alım gerçekleşmiş
    dün geceden mi yazmıştınız da geldi ??
    ekranı yeni açtım,
    grafik düz çizgi, tavan açmış-tavan kapatmış
    ..

3. Madem dökecektin haber verde toplayalım

4. Evet, 18:20 civarı emir giriyorum. Bir sonraki gün için emir bekliyor. Bugün alım gerçekleşmiş.
     Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    ekranı yeni açtım,

5.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Evet, 18:20 civarı emir giriyorum. Bir sonraki gün için emir bekliyor. Bugün alım gerçekleşmiş.
    bir ara tavanı bozup % 5-6 lara geldi bende o ara kaptırdım asdasdas

6.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    ekranı yeni açtım,
    Cuma günü tavan bozdu zaten isteyen istediği kadar aldı yukarda şirketi inceleyenler var dikkat edilmeli İzmir demircelikten farkı yok sadece yeni arz diye alanlar temel anlamda şirket hoş deil bence

7. “İzmir Aliağa’da yer alan 87.072 metrekaresi kapalı 16.413 metrekaresi açık olmak üzere toplam 103.485 metrekarelik termik enerji santralimizde 1 adet süperkritik çevrimli pulverize yakma kazanı, 1 adet buhar türbini ve jeneratör ile toplam 370 MW kurulu gücümüz bulunuyor.

M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Toplam yatırım maliyeti 350.000.000 USD ve ekonomik ömrü 40 yıl olan santralımızın, sadece ülkemiz ekonomisine büyük bir kaynak girdisi sağlamış olmanın yanı sıra, sınırları içinde yer aldığı Aliağa bölgesine de ekonomik hareketlilik sağlayacaktır. Zira, proje kapsamında kullanılacak inşaat malzemeleri, ekipmanlar, vb. teçhizatların bölgeden temin edilmesine özen gösterilecektir. Dolayısıyla projeden inşaat malzemelerini temin edip satan firmalar, makine-ekipman satan ve kiralayan firmalar, bu ekipmanlara bakım yapan firmalar, yemek ve gıda firmaları, vb. sektörlerin olumlu yönde etkilenmesi ve proje süresince bölge ekonomisinde bir canlılık olması beklenmektedir.

M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 9/46 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •