Sayfa 9/48 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 384 madde; 65 - 72 arası.

Konu: borsa mağdurları-çeaş-kepez elektirik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Topik hayırlı olsun.
    Benim hesabimda da 14 yıl önce el konulan Cukel var. Değeri sıfır diyor. 😶

SM-N7505 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Benim bildiğim guerra boşa konuşmaz.

Fetullah Gülen'e vatan haini dediler, kağıtlarına kayyum atadılar. v.s. v.s.
    ipek, koza, kozal rekor üstüne rekor kırıyor.
    Cem Uzan keşke vatan haini olsaydı bizim de çeaş'ımıza kepez'imize kayyum atansaydı ,
    rekor üstüne rekor kırardı.
    diyeceğim geliyor. biz vatan haini dediğiniz adamdan daha mı kötüymüşüz be..
    ey devlet niye sattın bizlere bu kağıdı, Allah'ından bul ..

4. Çeas ı halka arz edilse de bize de lotlatimizi geri verseler. Buhar oldu paralar. Yarı paraya razıyım Yaw.

SM-N7505 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Open for a surprise.?
    https://twitter.com/uzancc

casual bana bak, kendine gel. Burasi forum.

20 tane kufur eden hakaret eden yazi yazdin, sildiler. Hala devam. Ne karaktersiz bir insanmissin be. Sayfanin en basinda da baskalarina yapmissin ayni halti.

Sen kim oluyorsun da bize hakaret etme hakki buluyorsun? Ben kendi gozumle gordugum, vaktinde konustugumuz Sampiyonlar Ligi maclari arasinda yayinlanan boy boy reklamlara mi inanayim yoksa senin safsatana mi?

Gitmissin iste fazla para veren yere risk konsepti olmadan, acgozlulugunden batirmissin parani sonucu ne olursa olsun. Ilk degilsin son degilsin, senin gibiler bitmez. Batanlarin yerine yenisi gelir.

Burasi Imar Bankasi konusu degil, niye gelip gelip kirletiyorsun Imar Bankasini sokarak her iki cumlenin arasina? Git isine bak kardesim.

Kurban ne ettir, ne de tatil.Kurban;İbrahim'ce bir adanış, İsmail'ce bir teslimiyettir...Herkese hayırlı bayramlar...

Sayfa 9/48 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •